Új hozzászólás Aktív témák

  • deusrache

    csendes tag

    válasz attila9988 #41 üzenetére

    BluEyes: Nem hinném hogy az AMDesek tömegesen rohannának a boltba VIA-t venni ha kiderülna hogy az AMD is csalt. :DDD Amúgy meg jelen pillanatban azt mondod hogy elvi okokból csakis egyetlen gyártótól vásárolsz - azért ez fan-gyanús, de ha azt mondod hogy nem, elhiszem!

    attila9988: Hát, azért ha felveszed a Crysisban a fizikai modellezést High/Very Highra, akkor nagyobb durranásokkor kegyetlenül be tud szaggatni ha nem bírja a processzorod. (És soha, senki sem tudja az alatt futtatni, mert ugye én ajánlottam vacak gépet ha nem bírja a very high-ot...)
    Védelmemben: én mindig azt hittem hogy a Core E7300 a Phenom II X2-esekkel egyenrangú (ugyanolyan képességek, csak az intel sokkal kevesebbet fogyaszt). Ezeknek az ára nagyjából ugyanaz (26eft versus 24eft). Azt viszont csak most néztem meg hogy az Athlon II X2 és tudja azt a teljesítményt, és az tényleg jóval olcsóbb, úgyhogy csak volt hiba a számításomban. :) Az alaplap meg nálam fixen Gigabyte - ebben fanboy vagyok. Apropó: négy mag most még hype, és egyéni felhasználóknál szerintem semmi értelme sincs. Úgyhogy ilyenben nem is gondolkodtam.

    Az új Intel processzorok meg tényleg nagyon horribilisen drágák - főleg hogy még a DDR2-t sem támogatják, ami eléggé bosszantó. :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák