Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz moonman #149 üzenetére

    sosem mondtam, hogy 3rd party program crash-nél megjavítja neked, te rugózol ezen. de ezt OS X sem javítja meg neked.
    nem, de ezeket az allitolagos hibajavito varazslokat hoztad fel a crash-ekkel kapcsolatban hgoy bizonyitsd a windows felsobbrenduseget:

    automatikus crash recovery/kompatibilitási mód beállítása, átirányítás tudásbáziscikkre/egykattintásos hibajavító varázslók...? semmi. elszáll az alkalmazás, te meg nézel, mint a moziban és keresheted a log fájlokat. lenne még hová fejlődni.

    ezek szerint teljesen ugyanez a szitu windowson is, ha az app elszall, nezel mint a moziban, az egykattintasos hibajavito varazslorol kiderult, hogy baromira semmi koze a crash-hez, tudasbaziscikk nyilvan kepbe sem kerul egy program elszallasakor, szoval az egyetlen plusz a mar emlitett driverfrissites ajanlasa (ami, mint mondtam, nagyon hasznos cucc)

    kérdezzen rá ő, nem az én problémám. én rendszergazda vagyok itt, nem usergazda.
    nagyon fasza kis ceg lehet a tietek... ezek szerint nincs semmilyen user support, ha a felhasznalonak informatikai gondja van, akkor dogoljon meg? vagy csak windows-zal kapcsolatban vagy hajlando segiteni? vagy csakis es kizarolag munkaval es windows-zal kapcsolatos kerdesekben?

    "az Apple '97-ben nyitotta meg az online store-t"
    amiből lehetett online fizetéssel alkalamzásokat letölteni? kétlem.

    fogalmam sincs hogy hogyan lehetett fizetni (bar a tobbmillios bevetel az elso evben sejteti hogy vagy online, kartyaval lehetett fizetni, vagy valamilyen mas modon), de ez szerintem baromira lenyegtelen
    lassan kiderul, hogy mivel az Apple store-ban nem volt zaszlocska a sarokban, igy az egesz Store a microsoft otlete volt X evvel kesobb, mert ott mar van zaszlo :D

Új hozzászólás Aktív témák