Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz spawn21 #410 üzenetére

    ejnye, ne adj támadási felületet, mert kihasználják! :DD
    izzad az, húzós terhelés alatt legalább is melegszik!
    1 gigahertz az a vas, és a bátrabb oldalak is inkább úgy írják, hogy a legjobb tudomásuk szerint 800 megahertz környékén járatja a gyártó, de még korábban, a 4 alatt is konkrét firmware verziót és/vagy tesztelési dátumot...stb írtak ha tesztelték, mert ez ugye akár firmware verzió függvényében is változhat, ezért a fene tudja, hogy például most, az ios 6 esetén mi is a pontos helyzet, talán tesztelik majd...
    az a 2x 800 mhz nem igazán helyes, nem kell a 2x!
    az akkumulátor; 1432 mAh

    Zjunior; lehet, hogy viszik, de sokak számára unalmas lehet idővel, hogy régóta nem változik a külső, vagy csak nagyon minimálisan! értem én, hogy nem mernek kockáztatni, hiszen évente egy típussal nagyot lehet bukni, ha nem jö be az új kinézet, de az is probléma lehet, amit korábban írtam - legalább is én nem szeretem a sablonosságot, idővel kilépek a körből, ha már nagyon zavar!
    nagyon sok helyen már a megjelenés előtt is hatalmas új iphone dobásról beszéltek, az részint elmaradt, akkor most megint kell várni 2 - 3 évet? :U
    azt a másolásos témát inkább nem feszegetem, de ahogy a sok más cég, úgy az apple sem szent... :(

Új hozzászólás Aktív témák