Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDave

    őstag

    válasz #06658560 #36 üzenetére

    De a Facebook "like"-ja független a YouTube "like"-jától. Ha a FBon nyomsz egy likeot, az nem jelenik meg a YTon. A két oldal ráadásul két teljesen különb cégé. A Google+-on még eltudnám ezt képzelni, de FB-on biztos nem működik így.

  • BiP

    nagyúr

    válasz #06658560 #36 üzenetére

    (#36) Kopi31415Attól függ, hol fogja. (de ahogy tippelem, inkább lefelé nyújtottak, a felső gombok maradtak, Nem tudom, nem vizslattam meg annyira)
    De tény, hogy a kiskezűeknek bármilyen mértékű nyújtás hátrány lehet.
    Nekem is 3.5"-os telefonom van, de így is máshogy kell fognom, ha 1 kézzel akarom elérni a sarkokat.

    (#40) whitezo88 Nem, nem kötelesség, és ettől még nem lesz rossz telefon, nem azt mondom. Hanem fura, hogy ha másik márkának jön ki olyan telefonja, ami jócskán elmarad, akkor egyből megy a savazás, meg hogy de szar, még erre sem képesek. Most kijött az Apple egy nem csúcs telóval, és bár nem dícséri a sajtó, a nép mégis piedesztára emeli.
    Szóval csak ez a fura kettősség fogott meg, ill. az Apple userek magasabb fokú márkahűsége.

    (#44) 8th: elképzelhető.

    (#63) attila9988: az akkori bagatell hibán való humorizálás vicces volt, mert volt min viccelni. Ez a mostani méretnövekedéses szerintem nem az. Nincs rá ok, ezért nincs alapja ezeknek a képeknek, így számomra nem is humoros.
    Ha a következő iphone 4,5"-os lesz, akkor van némi tendencia, lehet vele poénkodni. De így, hogy 5év után megléptek egy másfél centis méretnövelést, és ezen pörög mindenki, hááát.
    De hát a viccet nem magyarázni kell, hanem élvezni, szóval nem csavarom tovább. Az elért hatás pedig ízlés kérdése.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák