Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Hali!

    Aktiváltam a Free month-t. Két kérdésem lenne
    1.) Ha letelik, akkor hogyan tudom lemondani, hogy következő havit ne kezdje meg? Vagy 1 hónapot így mindenképp ki kell fizetni?
    2.) Van valami infó, mikorra várható kínálat és felirat bővítés? Utóbbi annnyira nem fontos csak érdekel, a kínálattal inkább van bajom...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    Most nézem a Fight CLubot., Sony tévém (w706b) azt írja 1080p, szóval nem kell félni a 720p-től, ellenben az állati idegesítő hogy alul felül vastag fekete csík van eddig az összes általam nézet tartalomnál...

    A HULU meg egy vicc szerintem, a fieztps streamingnek pont az a koncepciója, hogy végre leszámolnak a reklámokkal, erre a HULU még az arcodba tolná... Ha ingyenes lenne oké, de ez a fizess+reklám dolog pont ugyanaz a dolog mint amikor egy 60 dolláros játékhoz vedd meg a Season passt, és még mikrotranzakció is van. Nagyon nem kéne az ilyen sz*rságoknak teret adni, mert pár év és a streaming is lezüllik majd oda ahol tv van, nem szeretném, ha csak annyi előnye maradna vleük szemben, hogy legalább zat nézem akkor amikor akarom. Én bizalmat szavazok a Netflix-nek a későbbiekben, de ha ez a reklámosdi trendé válik akkor megyek vissza virágboltozni.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Blaise #65 üzenetére

    :R

    lugosi: Hát az meglehet, azért minőségre sajnos sehol nincs a tegnap általam megnézett Martian mk-vtól, ami szintén csak egy 1080p 9 gigás változat volt, igaz csak egy audioval, de hát azért az még így sem egy blu-ray minőség...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Krapter #77 üzenetére

    Nem azért, de szerintem ezt te beképzeled. Esetleg egy 4 Gigás 720p-s anyagot ver a Netflix, de most pl összehasonlítottam 6,5Gb-os 720p-vel, hátha maximum egy szintnek mondanám de inkább a torrentes ami részletgazdagabb. És akkor ez még nem is egy 10+ gigás 1080p. Jó dolog a Netflix de azért ne istenítsük valótlan dolgokkal.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Gabor970 #96 üzenetére

    Nekem 240-es UPC-m van, de mivel a tévét nem UTP-vel kötöttem össze hanem WIFI-ről megy, ezért gyakorlatilag 40Mbites a net van, és minden simán megy vele HD-ban (vagyis mait a Netflix annak csúfol ;] )
    Sávszéllel nem lesz gondod, ha nem okos a tévéd akkor vagy notebookról küldöd HDMI-vel vagy veszel egy Chromecastot/Androidos Sticket, esetleg egy médialejátszót.

    ReSeTer: Nem találtam még olyan contentet, ahol ne lenne angol felirat, lehet van de nem jellemző.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Raynes #100 üzenetére

    Amennyire én tudom ez a mozis képarány, amivel 16:9-en nehéz mit kezdeni, nem tudom milyen előnye van ennek, lévén, hogy még a felirat se odamegy, biztos én vagyok ilyen bugris hogy nem értem a nagyszerűségét annak hogy a képernyő 80%-a van kihasználva. Képtorzítás nélkül lehetséges kikapcsolni, és ha igen hogyan?

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz H.Istvan25 #217 üzenetére

    Ő a sötét barom? Inkább az aki a nyilvánvaló iróniát nem érti, Magyarország jelentős lakossága irónia és/vagy szöveg értelmezési problémával küzd, az a helyzet, hogy sajnos ez a kulturális sokk amit az internet behozott 20 év alatt sem hozta fel a balkáni réteget arra a szellemi minimumra, hogy egy 10+ soros iróniát megértsenek.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz H.Istvan25 #229 üzenetére

    Lesz magyar tartalom nem kell aggódni. De nem lehet elvárni, hogy anélkül szórjanak el miliárdokat egy olyan 10 milliós országban, ahol kérdéses, hogy lesz-e rá igény, mivel a magyar embernek szolgáltatás igény szempontjából 3 fajtája van:
    - a nyuggerek, akik eltartják a retekklub-tv2-mtv-t
    - a fiatalok 80%-a, aki mindent pofátlanul letorrentezik, 300 ezres gépe van de Gamestaron sír ohgy mikor lesz már Just cause crack
    - és a maradék 20-45 éves korosztály, akik érthetetlenül állnak azelőtt, hogy egy bluray 5-8 ezer Ft (és a kínálat is szánalmas) és ugyanúgy a torrent marad meg nekik, mivel a sorozatok vagy nem jönnek ki, vagy olyan szinkronnal mint pl.: Breaking bad, Walking Dead, Big Bang theory (mondjuk azért nem is kár, 5. évadtól kezdve a nézhetetlenség és belterjesség szavak amik eszembe jutnak róla).

    Tehát most ugyanúgy bizonyítani kell az országnak, mint ahogy tették azt a kitagadott PC-sek az Alan Wake/GTA 5 esetében. Igen, kicsit úgy hangzik hogy mintha a vevők lennének a szolgáltatásért, de az az átcsoportosított 500 millió dollárt te sem kockáztatnád egy balkán erkölcsű országban.

    Ahogy írták, a sorozatoknál a felirat kérdés csak átmeneti, a szinkron más tészta.

    Tételezzük fel, magyarok állati korrekten rászoknak a fizetős streamingre, és mondjuk lesz 50 ezer előfizető. Ez azt jelenti, hogy évi kb 600 ezer euró jönne be tőlünk, 180 millió Ft. Ez nagyjából a szerverköltségeket is alig fedezi. És akkor mi szinkronért rinyálunk... Hasonlítsd össze mennyiből üzemel egy RTL klub vagy MTVA, oké hogy is a költség, de a jogok megszerzése ugyanolyan drága, és országonként meg kell venni.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz zdanee #243 üzenetére

    Engem maximum a szinkronnal kényszerítenek a torrentre :DDD

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz SirCsimbók #247 üzenetére

    Ott mindegy :D Amúgy nem mintha én vmi jó angolos lennék, van egy középszintű nyelvizsgám, kb pont annyival vagyok afelett mint amennyi még kellene egy emelthez, nekem is kell a filmekhez legalább egy angol szinkron de akad olyan, hogy bizony magyar felirat jobban esne, hála égnek a magyar hobbi fordítok igen korrekten ellátnak minket.

    Viszont a magyar szinkron... Archer, South Park, Family Guy szinkronja korrekt ééés ennyi... Nem tudnék mondani más sorozatot, ami jelenleg még aktív lenne, de hozná az eredeti színvonalat. Talán a Bones.
    Alapvetően nem sínék ha megszűnne a magyar szinkron mint olyan. Vagyis nyilván rossz lenne, mert 15-30-30 éve tényleg minőségi volt, de ami jelenleg van...

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz dabadab #265 üzenetére

    ,, Angol az mindenhol van (szinkron meg hallássérülteknek készült felirat is)"

    Ez kicsit félreérthető, úgy hangzik mintha csak halláskárosult angol felirat lenne, holott nagyon olyan kevés tartalom van ahol csak az lenne, 10/9 amit én néztem rendes felirat.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák