Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • exedoc

    senior tag

    válasz exedoc #18 üzenetére

    Bocsánat nem a kripto néz be 90K környékére decemberben hanem a bitcoin. Természetesen ez megrántja felfelé az ethereumot, és a többi altcoin-t is szépen. A kritpo növekedése egyébként tökéletesen tükrözi az emberek bizalmatlanságát a fiat valutákba és a bankrendszerekbe.

  • updog

    senior tag

    válasz exedoc #18 üzenetére

    "Akkor ugyanis hiába tartasz a bankodban többszáz milliót akár, ha pár hónap alatt csak a harmadát fogja érni"

    Nem kevered BTCUSD-vel? Az elmúlt öt évben simán volt amikor hónapok alatt harmadolt (ötödölt, duplázott, negyedelt, tízszerezett, fél éve felezett aztán visszajött... LOL). Mesélj még hogy mennyire stabilan tartja az értékét :C

    Amúgy lehet hogy szemellenzős vagyok és nem értek hozzá, de akkor valaki elmondhatná, hogy ha mondjuk egy USD a harmadát fogja érni (tehát kb. covid22 + atomháború + aszteroidabecsapódás együtt, akkor talán), mitől lesz arra a szituációra megváltás bármelyik kriptoalternatíva, én inkább nem várom azt a pillanatot (úgy tűnik sokakkal ellentétben).

    #21exedoc

    A pénzt nem a kp.nyomdák, nem a bankrendszer, nem a bitcoin, nem az arany, nem a műkincskereskedés maga mossa, hanem azok a személyek akik pénzt akarnak mosni (ugye klasszikus bullshit - de igaz - hogy nem a fegyverek ölnek hanem az emberek).

    Csak ugye a bankrendszerben ha én mint átlagpista számlát nyitok, már lassan arról is büntetőjogi felelősségel kell nyilatkoznom hogy nem vagyok mexikói kettős adózás alá eső közszereplő rokonának ismerőse. Lássuk be hogy ennél az előző bekezdésben felsoroltak közül vannak egyszerűbb alternatívák is a rosszindulatú fel/kihasználásra. Pl. bitcoin ;] De amúgy ezért nem értettem sose a "művészetet" (falra felszigszalagozott banán és digitalizált társai lásd NFT pixelhuszárok). Sima undorító pénzmosoda.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák