Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Borzoló

    senior tag

    válasz hitvanyalak #42 üzenetére

    Igen! Igazad van.
    Manapsag ilyen agyilag korlatolt szefos emberekre van szukseg minden teruletre.
    Az ilyeneket teszik meg kozepvezetonek. Nem gondolkodnak csak teszik amit mondanak nekik. Ezt sok munkahelyen tapasztaltam. Persze olykor kibukik ennek valamilyen hatranya, de a fonok szemszogebol ennek ellenere elonyos lehet pozicioba tartani az ilyet. Szekalja a tobbieket, bekopje oket....
    Egy hires kozgazdasz azt mondta: (A bacsi aki kiugrott az emeletrol a szamlatartozasai miatt.)Ebben a tortenetben nem a szolgaltato a hibas. Hanem a szomszedai. Akik nem adakoztak ossze a tartozasat a bacsinak. :S
    De arra mar nem valaszolt, hogy Afrika szomszedja Europa es az miert nem segit.

    [ Szerkesztve ]

    "Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz hitvanyalak #42 üzenetére

    ezt annyival elintézni, hogy más az értékrendje...hát kissé furcsa.
    és akármilyen jó "szakember" az illető, a PH-nak el kell gondolkodnia, hogy ilyen 'értékrenddel' tud-e azonosulni, fel tudja-e vállalni. SZVSZ úgy kéne kivágni, mint a macskát sz@rni...

    tévedés ne essék, mindenkinek lehet önálló véleménye kim dotcomról meg a tevékenységéről, de a gyűlölettől eltorzult pofával való fröcsögés, miszerint reméli, hogy élve nem kerül ki a sittről túl van az elfogadható határon és régen nem kim dotcomról szól, hanem magáról az ármester kollégáról.

    nem egy tömeggyilkosról van szó ugyanis, és még az is véleményes, hogy bármi törvénytelenséget csinált volna, de ő - ha tehetné - mégis vindikálná magának a jogot, hogy élet és halál ura lehessen.

    "Utálhatom én valamilyen okból a ______ behelyettesíthető,de attól még penge közgazdász/mérnök/sebész vagyok."
    várjunk már! ha az illető annyit írt volna, hogy 'utálom ezt a figurát', akkor szerintem 0 reagálást kapott volna. szóval ne maszatolj, ne relativizálj! akármilyen penge közgazdász lennél, ha ilyet írnál ki a téged alkalmazó bank facebook falára, repülnél egyből és pipak feltakarítanának utánad. ő itt vmilyen szinten a PH-t képviseli, és ebbéli minőségében böffentette ezt ide...ezért gáz.

Új hozzászólás Aktív témák