Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Maegoss #102 üzenetére

    nekem úgy fél évig volt M8-am, és nem azért kellett megváljak tőle, mert elegem lett, hanem mert az első szériából valót vettem még, aminek egy idő után megadta magát a kijelzője. persze garanciában javították, csak nem tudtam megvárni Kínában a szervizet, és úgy voltam vele, hogy nem éri meg elpostáztatni, inkább otthagytam egy barátomnak, én meg vettem egy Milestone-t, hogy kipróbáljam végre az androidot.
    az valóban igaz, hogy nincs végleges szoftvere, de ha így nézed, akkor semelyik telefonnak sincs. hiába volt 30.xxx verziószámú szoftver az N78-amon, ugyanúgy fagyott, meg tele volt bugokkal, sőt, még inkább. a Milestone is kb fél évvel a vásárlás után érte el a tényleg használható szintet, addig olyan ordas nagy bugok voltak benne, hogy nem ébresztett, meg akadozott az mp3 lejátszás. de megnézheted a Nokia topikokat is, mennyi hibával került kiadásra az N97 például, vagy az N8 is akár, hosszú hónapokat kellett várni a javításokra (ha megérkeztek egyáltalán már), de ott a Samsung is, akinél még midnig nem képesek rendesen megcsinálni a zászlóshajó 2.2-es frissítését, vagy a bada szoftveres javításait. szóval szerintem azért nincs annyira szégyellnivalója a Meizunak, hogy kb 5-6 programozóval egy ilyet össze tudtak hozni. (az M8-hoz amúgy azért nincs frissítés már egy ideje, mert a teljes csapat ráfeküdt az M9-re, hogy az tökéletes legyen.) egyébként péládul az M9 szoftverét portolták M8-ra is, így azon is megy az android ;)

    elhiszem, és sajnálom, ha neked nem tetszett, én imádtam az M8-at is, pontosan olyan volt,, és olyanokat tudott, amik nekem kellettek, és ennek megfelelő volt az árcédula is hozzá szerintem. a Milestone-t például szerettem ugyan, de bármikor visszacseréltem volna egy M8-ra is, nemhogy egy M9-re. :)

    fateless: hát igen. mondjuk Kínában imádják a pecsétet, ott ez tuti nem lenne gond, ha ők adnak igazolást, csak az is még plusz idő meg fáradozás. amúgy meg kint már nyilván adózott a termék, és mivel nem magyar szervezésű nyereményjáték, így a magyar államnak aztán rohadtul semmi köze hozzá, hogy nyertem, és rohadtul semmi joga adót szerdni utána. ja, és ráadásul mivel nem egy forgalmazóról, hanem a gyártóról van szó, így ha ők azt mondják, hogy ez a termék/csomag márpedig 50usd értékű, akkor valahol nevetségesnek érzem, hogy a vámosok rámondják, hogy szerintük márpedig nem. :U

    [ Szerkesztve ]

  • BloodRay

    veterán

    válasz Maegoss #102 üzenetére

    Arra azért kíváncsi lennék mikor írtam én bármit is az M8-ról... :U
    Plusz nem hiszem, hogy éltettem a céget, csak adok egy új termékének egy esélyt és nem írom le helyből.

    "A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

  • kaller1

    veterán

    válasz Maegoss #102 üzenetére

    Kicsit kezdtek olyanok lenni, mint az elvakult Apple rajongók: rögtön leszóljátok azt, aki nem élteti alapból a Meizu-t

    Már ne is haragudj, de ha ennyire nehezedre esik értelmezni azokat a postokat, amire válaszoltam, akkor szívesen segítek a szövegértésben.

    Te egyenlőség jelet teszel a trollkodó hozzászólások és egy normális vélemény("gagyiért ennyit, max 40k", stb., neked lehet annak számít, nekem nem) közé, ami nem túl szerencsés dolog. ;)

    [ Szerkesztve ]

    .::> <::.

  • kaller1

    veterán

    válasz Maegoss #122 üzenetére

    Látom szövegértés még mindig nem megy.

    Ha szerinted én troll vagyok, akkor nyugodtan menj a modkerbe. a dologgal. :)

    .::> <::.

Új hozzászólás Aktív témák