Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz hokuszpk #5 üzenetére

    Nem latsz ? Pedig nem kell sokaog olvasni :

    "Ezzel szemben a konkurens AMD, IBM és Cavium, hasonló kategóriába szánt megoldásai 2 TB-nyi DDR4-es konfigurációval is megbirkóznak, ráadásul felár nélkül."

    Ennyi. A sok hulye meg veszi 3000 dolcsis felarral a procikat, mikor ott az amd ami ugyan ezt tudja es nem kerul tobbe. Biztosan ugyan azt tudja... Teljesen igaza van a feletted ironak, az intel soha semmi jot nem csinalhat az amd meg soha semmi rosszat. En nagyjabol leszarom, van annyi ralatasom a pc-re hogy eltudom donteni melyik elegiti ki az igenyeimet es melyik nem, de ez pusztan fikazas es ennyi. Vam egy tulajdonsag kiemelve amiben az amd jobb es az osszes cikk igy epul fel, amiben az amd jobb az ki van emelve hogy bezzeg az intel meg nemolyan. Ennyi erovel az intel kek, ami koztudottan olyan szin ami serkenti az agymukodest (ezert is van a telefonokon pl kek feny szuro) , az amd viszont piros ami koztudottan nyugtatja a szemet , szoval ha intelt vettel es a doboza az asztalon van akkor elbasztad, mert nezed es nem tudsz rendesen aludni majd, ha amd-d van ami meg piros akkor sokkal jobb minden. Latod, az intel konkretan karos az egeszsegre. Na pont igy vannak ezek a cikkek megirva.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Dragon3000 #44 üzenetére

    En nem vagyok intel fan, amikor a cpum vettem akkor nem volt meg sehol a ryzen, amikor meg majd valtok arra valtok ami kiszolgal. Jelenleg egyre kevesebb olyan dologra hasznalok pct ami akar proci akar vga igenyes lenne, szoval ha 1-2 ev mulva valtok akkor mar elore tudom, hogy a legeselyesebb egy ryzen G lesz, mert az kb pont azt nyujta addigra ami nekem kell. Azt fogok venni, ami kiszolgal es total nem erdekel, hogy ki gyartja. Mindettol teljesen fuggetlenul, tenyleg azt gondolod hogy veletlen az, hogy barmilyen cikknel amiben benne van az amd a fel forum arrol szol, hogy miert igy van megirva ? Nem gyanus, hogy ha egy adott teman minden egyes megirt cikk alatt az elso 5 hszben mar benne van a "miert igy" akkkr ott tenyleg van valami problema a megirt cikkel ? Vagy ez, vagy a fel forum minden egyes cikket felreert. Szerinted melyik az eselyesebb ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz hokuszpk #46 üzenetére

    "ez nem fikazas, hanem osszehasonlitas."

    Igen, csak olyan osszehasonlitast is tudsz mutatni, amiben le van irva hogy hat az amd ezt tudja vagy azt, de az intel ebben vagy abban sokkal jobb ? En ezert nem olvasok VGA tesztet, pedig lenyegeben egy r9 380 tulajdonosa vagyok (azert irom hogy lenyegeben, mert jelenleg egy baratom gepeben van a kartya , mert vett egy freesync monitort es neki nv volt elotte).
    Szoval amd kartyam van de egyszeruen nem vagyok hajlando vga tesztet olvasni, mert minden_egyes_tetves_tesztben ott van egy komplett oldal, ami arrol szol, hogy a Cinebench tesztben mindig az amd a legelso. Az nem gond, hogy az aktualis arsavban mindig megalazza az nv, felsokategorias kartyaja gyakorlatilag nincs, extreme kartyaja (nv titan sorozat) pedig soha nem is volt az amd-nek, mindegy , cinebenchben elso. Komolyan kerdezem, van ember most ebben a topikban aki tudja es/vagy szamara relevans, hogy mit jelent a cinebench pontszam ? Szerintem nincs. De legalabb mindig az amd benne az elso.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák