Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz hokuszpk #46 üzenetére

    "ez nem fikazas, hanem osszehasonlitas."

    Igen, csak olyan osszehasonlitast is tudsz mutatni, amiben le van irva hogy hat az amd ezt tudja vagy azt, de az intel ebben vagy abban sokkal jobb ? En ezert nem olvasok VGA tesztet, pedig lenyegeben egy r9 380 tulajdonosa vagyok (azert irom hogy lenyegeben, mert jelenleg egy baratom gepeben van a kartya , mert vett egy freesync monitort es neki nv volt elotte).
    Szoval amd kartyam van de egyszeruen nem vagyok hajlando vga tesztet olvasni, mert minden_egyes_tetves_tesztben ott van egy komplett oldal, ami arrol szol, hogy a Cinebench tesztben mindig az amd a legelso. Az nem gond, hogy az aktualis arsavban mindig megalazza az nv, felsokategorias kartyaja gyakorlatilag nincs, extreme kartyaja (nv titan sorozat) pedig soha nem is volt az amd-nek, mindegy , cinebenchben elso. Komolyan kerdezem, van ember most ebben a topikban aki tudja es/vagy szamara relevans, hogy mit jelent a cinebench pontszam ? Szerintem nincs. De legalabb mindig az amd benne az elso.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák