Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Tapsi #9 üzenetére

    #16Tapsi ezzel természetesen egyetértek :)

    "Ezt miből gondolod? Mi is tőzsdézünk a cimborákkal, senki sincs bukóban"

    Ezzel mit akarsz mondani? :U

    Abban amúgy egyetértek hogy a tőzsdézés brutális figyelmet, utánajárást kíván, kvázi munka (Nasdaq/NYSE részvényekkel voltam 40% pluszban pár hónapja, de mivel nincs elég időm vele foglalkozni, tegnap épp 7% mínuszban voltam).

    A kripto is kezd ebbe az irányba menni, lehet hogy majd egyszer ebből is egy elemezhető, "szépen" kereskedhető valami lesz, de most még tényleg szerencsejáték. Ezért is bosszantó a sok okos, aki 2011-ben véletlenül bányászott 0.3 BTC-t, vagy abba a pár %-ba tartozik aki pont jókor vett, és nem ült ki benne éveket irgalmatlan mínuszokban, +sose látott még valódi piacot.

    Ha lent van: "megy ez még feljebb", ha fent van "igazam volt", és úgy mondják ezt mintha nem lenne bármire igaz mióta létezik kereskedelem (már ha bejön, persze ha nem jön be akkor hallgatnak mint a sír :D) .

    Nem az a zavaró hogy (van aki szerencsével, van aki tudatosan) nagyot nyert rajta (persze ilyenkor idézzük fel a Wolf of Wall streetet, amíg nem adja el addig ez csak tündérmese), hanem hogy sokkal többet képzel bele.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák