Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegyirabló

    veterán

    válasz Raysen623 #131 üzenetére

    Nem kell szénné tuningolni ahhoz, hogy különböző kellemetlen problémák adódjanak. Én nagyon régóta ATi/AMD párti voltam, az új kártyám is az volt (RX 5700 XT). Szépen beraktam, látom, hogy melegszik mint állat. Írják, hogy vegyem vissza a memória órajelet. Visszavettem, nem is melegedett annyira, viszont a szoftver nem tartotta meg a beállításokat. Írják: "Ja, ez ilyen!". Szépen ment vissza elállásban a kártya, másfél évtized után lett újra nVidiám. Azt csak bedugtam, egy kapcsoló quiet BIOS, és működik. Nem melegszik, nem kell mókolgatni, megtartja a beállításokat.

    Amíg ezen nem változtat az AMD, addig nem leszek az ügyfelük. Pedig szeretnék.

    Aquila non captat muscas.

  • kwzatz

    őstag

    válasz Raysen623 #131 üzenetére

    Én állandóan olvasom ezt már évek óta. Itthon volt ez idő alatt egy R7 250, R7 260x, R9 270 két RX 470 és két RX 570. Ebből garancia lejárta után 1-2 évvel meghalt a 270, és garancián belül, kb. 2 év után a 470, ami helyett kaptam másikat. Három ember használta ezeket folyamatosan. Az összes probléma: A Ryse: Son of Rome-hoz régebbi drivert kellett pakolni, mert az újabbakkal fagyás volt, valamint a Wolfenstein: New Orderrel kellett bütykölni, mert valami problémája van az újabb AMD kártyákon (bár van rengeteg elégedetlen ember Nvidia kártyával is...). És ennyi. Ez olyan 6-7 év alatt (nyilván az R7 250-től számítva).
    Tény, hogy általában GOTY verziókat, patchelt játékokat játszunk megjelenés után legalább 1-2 évvel, gyanítom, hogy az állandó problémákkal küszködők megjelenés napján bétatesztelnek általában. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák