Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -NOKIA-

    Ármester

    válasz rii #17 üzenetére

    Én inkább a telót választom.
    Gép nélkül kibírom. :)

  • DarkByte

    addikt

    válasz rii #17 üzenetére

    De ismerős.. reggel én is elsőnek lenyomom a mobilon az ébresztőt aztán a tök sötétben a másik irányban átnyúlok az ágyon és be a gépet. Ugyan csak egy órahosszat vagyok a gép előtt (közben reggeli készülődés, ennivaló készítés persze), de ez már akkor is betegesnek hathat egy külsősnek. :Y Szerencsére anyámék már megszokták. :D

    Egyébként épp a napokban hallottam Kossuth rádióban hogy aki minimum 4-6 órát TV-zik egy nap, az már függőnek minősíthető. Namost, anyámék egész délelőtt konyhában tevékenykedés közben, délután mikor nincs más dolgok, meg egész este is azt nézik. Elmondtam nekik hogy mi a helyzet, utánna anyám mondja, "Te meg Internet függő vagy", mondom "és én ezt nem is tagadom". ;] Most remélem egy darabig nem hozzák fel hogy "már megint a gép előtt ülsz" :)

    #28: az öregebb korosztály ezt látja be nehezen, hogy a számítógép és a net egy nagyon sokrétűen használható hasznos eszköz. (Bár apámat és anyámat már sikerült megfertőzni vele) A telefon egyenlőre nem láncol magához mert nem elég olcsó rajta még a net, egyébként pedig csak azért hordom magammal hogy elérhető legyek illetve ha szükséges, tudjak rajta elérni valakit. Nekem egy 3 ezres feltöltővel kihúzza a mobil minimum a fél évet. Ja és persze az mp3 lejátszó, nekem ez is a mobilban van, nincs semmi bajom az agybadugós fülesekkel, azok között is vannak jobbak és rosszabbak, de ezen nem fogok kötözködni. Arra viszont már rájöttem hogyha valaki zenét hallgat azzal még jobban elszigeteli magát a környezetétől, mert ilyen emberrel nem akkor eséllyel állnak le beszélgetni. A TVről meg ne is beszéljünk, nekem az egész heti magyar TVben is megnézhető műsor adagom belefér másfél órába, azt pedig leszedem a netről. Még a zene TVk érdekelnének, de ezektől a "méjnsztrím" TV-ktől mint a Viva meg hasonlók felfordul a gyomrom. Szerencsére YouTube-on lehet válogatni, ami tetszik azt pedig letöltöm megintcsak. :) Bezárult a nagy internetes kör. :D

    [ Szerkesztve ]

  • Gazala

    aktív tag

    válasz rii #39 üzenetére

    az unnepek kerdese meg a masik problema, sajnos nemtudunk tenni ellene, nincs eleg hatalmunk :)

Új hozzászólás Aktív témák