Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kavarc

    aktív tag

    válasz darthsmoke #30 üzenetére

    Hát botrányos 0 supportja van a Kianonak. Értem, hogy olcsó, de hogy egy nyomorult driver page-et nem tudnak létrehozni az nagyon alja. Nem kellene nagylelkűen "bevállalni" az újratelepítést sem, ha odaadnák hivatalosan a visszaállító állományokat.
    Én úgy jártam, hogy első indítás után három különböző usb kulcsra létrehozott visszaállító meghajtó sem indult el. Most ott vagyok, hogy az összes állomány megvan, de valamiért nem ízlik neki a visszaállításkor a készített recovery drive. Próbáltam ezerféleképpen visszatenni, de nem ment.
    Tegnap feltettem egy szűz W8.1 Pro-t wimboot-tal... az meg belehalt a driver installba. Na meg az aktiválás is elég érdekes volt. Hivatalos licenszet sem fogadott el.
    Végső elkeseredésmben ma megpróbáltam még egyszer és most csak a non-ms drivereket tettem vissza... mázlimra meggyógyult. Megy minden. Mondjuk sokkal több helyem nem lett, szintén botrány, hogy az office-t nem lehet a systemdisken kívül tenni sehová. Persze buktam az eredeti partíciókat, de ez nem volt meglepetés. Továbbra sincs konfigurációs állomány az érintő panelhez. Azt gyanítom, hogy az Intelect modellek más drivert vagy más típust használnak.
    Most, hogy ennyire belejöttem megpróbálnám a win10-et is, de félek sok munkám menne vele a kukába, ahogy a tabletes fórumokon olvasom a hozzászólásokat. Főleg az érintőképernyő miatt. Sok helyen W10 frissítés lehetőségével hirdeteik ezeket, de hivatalos support nincs hozzá. (sőt nemhivatalos sem nagyon :) )
    Ha valakinek lenne tuti megoldása rá, azt szívesen venném! :)
    üdv

Új hozzászólás Aktív témák