Új hozzászólás Aktív témák

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz Vakegérke #16 üzenetére

    Úgy valahogy.

    Bárkivel is beszélgettem itt a házban (persze az egész ház döbbenten áll az eset előtt, hisz attól függetlenül, hogy pár éve már, hogy elköltözött, jól ismerték), szinte mindenki azon a véleményen van, hogy csak valami ismerős lehetett, aki miatt egyáltalán ajtót nyit éjjel. Nem az a fajta volt. Szándékosan a gyerekét sem hagyta volna magára.
    Hogy a rendőrök mit és hogyan végeztek, arról nem tudok, nem kaptam teljes beletekintést az ügybe. A családot sem akarom folyton zaklatni, hogy mi van már. Többé-kevésbé a hírekre és a házon belül működő „riadóláncra” hagyatkozom.
    Az „új élet” verzió teljesen kiesik a lehetőségek közül. Sem a magánélete, sem a munkahelye nem magyarázná, ezt. Mindenféle logikán kívül esik. (Bár nőnél nem lehet logikát találni)
    A volt férjével nagyon jó a kapcsolata, imádja a gyerekét, a munkahelyén most érnek be a évek óta elhintett magok, karrierje felfelé ível. Jövő héten ment volna Köln-be egy előadást tartani.
    Itt másról lehet szó. De hogy miről, azt sajnos senki sem tudja.
    Egy lehetséges variáció, hogy valamelyik ismerőse gyors segítség miatt hívta el otthonról (Ne felejtsük el azt, hogy késő éjszaka volt, éjjel félegy után), azzal, hogy el is viszi oda, ahová hívta. De ezen a ponton megragadt az ideiglenesen összeállt nyomozóbizottság tudása.
    A szülők elmondása alapján nincs, nem volt „alvilági” kapcsolata, még szórakozni sem járt az éjszakába. Az elsődleges ismerősit a munkatársai, sporttársai, és a családja jelentette.
    Hát szóval ennyi egyenlőre.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Új hozzászólás Aktív témák