Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz #19617792 #14 üzenetére

    hm, akkor az EAt is meg lehetne vágni... ők is használnak torrentet pl demok megosztására. sőt még ftpt is! ebből is látszik, hogy az EA valójában az összeesküvés mögött áll, aminek az a célja, hogy a kiadók átvegyék a hatalmat a p2p hálózatok fölött, melyeket elkoboztak majd bűneszközként uralmuk alá hajtották, hogy ugyanazt csinálják rajtuk, csak pénzért.

    természetesen előző agymenést kéretik nem komolyan venni. a p2p adatszórásra egy zseniális találmány. úgy lehet jó sebességet biztosítani, hogy közben lényegesen kevesebb server és tárhely kell hozzá. és ha kiesik a központ sincs baj, mint pl ftpknél. valamint rugalmasabban képes reagálni hatalmas és hirtelen igényekre, ld minden évben az új nfs demo megjelenése környékén napokig nem elérhető EA server...

    alapvetően a médiabirodalmak ezt gyönyörűen ki tudnák használni... és amíg ők ezt nem teszik meg, addigis ott van pl a Nine Inch Nails. mert ha jó a zenekar, a koncertekből/turnékből remekül jönni fog a pénz, az ismertség pedig több embert jelent a koncerten... és ha tényleg jó az album, egyszerűen megvehető, akkor adni fognak érte pénzt, sőt megveszik az SEt, merthát mégse csak a gépen/mp3lejátszón/kocsiban/laptopon (és itt bukik a drm durván meg) hallgathassam, hanem a polcon is megjelenjen, tiszteletem kifejezése jeléül.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Bici

    félisten

    válasz #19617792 #47 üzenetére

    Hát, igen, a B.S & T.H. filmeket eszembe nem jutna letölteni. Megyek, és megveszem, mert jó. Ugyanígy az Indul a Bakterház, Brian Élete, Gyalog-Galopp, Luis de Funes filmek és még sok-sok igazán jó film. Miért? Mert tudom, hogy bőven megérik az árukat, pedig pont ezek szoktak nagyon ócska minőségben, és reklámokkal telerakva megjelenni, dehát erre való a DVD Shrink...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Morden24

    nagyúr

    válasz #19617792 #47 üzenetére

    míg nincs az általános igényeket kielégítő tartalom

    Pont, hogy csak az van. csak éppen valaki nem esik bele az általános igényekbe.

    ellentétes példája, pl Bud Spencer & Terence Hill filmeket 500-1000 forint között lehet kapni DVD-n, 5.1 AC-3 magyar szinkron

    Bár én is szeretem őket, de pont a Bud Spencer és Terence Hill filmek azok, ahol a 990Huf gyakorlatilag rablás. Mocsokszar minőséggel, túlhangosított magyar szinkronnal. Ettől még én is megvettem párat, de hogy megérné az árát... piha.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák