Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz floatr #39 üzenetére

    Nem erről beszéltem, hanem arról, hogy a nagy utálkozás közben már azt sem veszik egyesek észre, ha valamit tényleg fotókopiznak, csak a lényeg, hogy ha Apple és per, akkor a kúvaannyát, közben meg kb. a szemüket b_ssza ki a tök egyértelmű másolás (és most nem, nem a vékony oldalsó gombokra meg a lekerekített formatervre gondolok).

    A többi részére magas ívben kakkantok és egyiket sem tudom "nyomorultazni", mert ahogyan írod, mindegyik keresztbe-kasul lopkod a másiktól. Ettől még viszont észre lehet venni dolgokat, és lehet esetleg azt is mondani, hogy "hűbasszus, hát tényleg".

    Ahhoz meg egyszerűen ész sem kell, nemhogy duál diploma, hogy valaki rájöjjön, miért is akarja mondjuk egy X brand, hogy a plakáton/első benyomásra a készüléke "szinte úgy nézzen ki, mint az ájfón". Tecciknemteccik, eszinemeszi, ez a nagy büdös helyzet. Mondom ezt úgy, hogy Samsung telefonom van, amit az eladott ájfónból vettem. Csak legalább az enyém nem akar sem készülék, sem rendszerszinten almakópia lenni :)

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák