Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • capulet75

    addikt

    válasz vicze #24 üzenetére

    Én nem tudom miért utálod ennyire a Nokiát, de szerintem nem látod jól a dolgokat. A legújabb csúcsmodelljük olyat kínál amit egy más gyártó sem tud (41mpx), a belépő és a középkategóriájuk jó és megfizethető, ráadásul a WP egyre nagyobb teret nyer és egyre jobban fejlődik. Én elhiszem hogy divat "temetni" az átmenetileg csökkenő pályára állt cégeket (lásd:HTC), de azért ne gondold már hogy akkora gazdasági orákulum vagy hogy csípőből leosztod a világpiac következő öt éves alakulását. Bár lehet hogy te vagy mondjuk a Proton konszern elnöke és csak hobbiból kommentelsz a PH-n, ez esetben elnézésedet kérem. De ha nem, úgy lásd be, nem biztos hogy neked van igazad. ;)

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

  • capulet75

    addikt

    válasz vicze #52 üzenetére

    Értem én a számokat, de ahhoz nem kell közgazdasági diploma hogy megnézze az ember a Nokia termékeit, azok árazását, no meg az új fejlesztéseket és összeadjon kettőt meg kettőt. Az 1020-as modell egészen biztosan nagy siker lesz, a alsó és középkategória pedig elég jól teljesít. Össze fog jönni nekik a talpra állás.

    (#54) Penge_4: Nézd már meg milyen képeket csinál, azután gyere ezzel a "e-penis" dumával. Ilyen képeket nagyon nem tud egy telefon sem, nem hogy egy 8mpx-es.

    [ Szerkesztve ]

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

  • capulet75

    addikt

    válasz Penge_4 #74 üzenetére

    Nem értem ezt a csakazérislefikázom dolgot. Olyan képet lehet készíteni egy telefonnal amit egyik gyártó sem tud produkálni rajtuk kívül. Ez már eleve elismerésre méltó. A WP pedig igen jól használható rendszer. Én ugyan androidot használok jelenleg, de a páromnak egy 920-asa van, volt a kezemben eleget ahhoz hogy kijelenthessem: szvsz egy jól használható, gyors és professzionális érzést adó rendszer. A készülék anyagminősége teljesen rendben van, talán az aksi lehetne kicsit délcegebb, de ettől eltekintve nagyon jó kis cucc. Én bizony komolyan szurkolok a finneknek.

    Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Új hozzászólás Aktív témák