Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Megkövettetek pont tegnap linkeltem be az egyik topikban ezt a hírt.

    (#13) -Skylake-

    Húúú v@zz33 mit szívsz? Gyorsan rohanok mondani a következőknek:
    NX7400 (2007) menjen már tönkre
    ProBook 5300m (2009) - -||-
    ProBook 6460B (2012) - -||-
    EliteBook 820 G1 - -||-

    Eddig csak takarítva voltak....

    (#24) sh4d0w

    Na igen az egyetlen széria az envy mellett, amit nem vennék meg. Sajnos abba belenyúltál.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz UnknownNoob #36 üzenetére

    Nem tudom, én eddig bármilyen kérdést feltettem megpróbáltak segíteni. Tele van az oldal segíteni vágyó emberekkel. Az, hogy vannak kötözködő, meg magasabb öntudattal rendelkező egyének, mint amúgy azt alaphelyzetben is megkövetelné az adott szituáció, az egy dolog, meg az is, hogy kéretlenül is megjelenik a politikai meg az egyéb nem ide illő dolgok garmadája a szakfórumokban. Na de ez elkerülhetetlen a történelmünknél fogva.
    Magyarországon a Prohardver fórum/topik minősége egyedül álló.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Fantoo #50 üzenetére

    Igen mert a HP business szériái jelenleg minőségben a Dell-el, Fujitsuval egyetemben piacvezetők. A consumer oldal, az meg minden gyártónál olyan amilyen.

    Business notebookok piacán a HP benne van az elsők között. A Lenovo ma lassan ott marad benn, ahol "megfizetik" az IT vezetőt... (Magyar állami szektor)

    Egy AUDI, vagy egy x,y Bank nem nagyon fog olyat venni, ami 2 év múlva kuka, mert náluk nem dívik a magyar módi, hogy azt vesszük aki többet rak a zsebbe.

    Csak egy példa az AUDI világ szinten HP-t használ, kb 110 000 munkahelyet jelent, sztem nem azért mert nem lenne felhasználóbarát, meg nem lenne olyan befolyásoló tényező, hanem azért mert ha egy ilyen helyen tud működni egy ilyen eszköz évekig, akkor bizony bárhol.

    Maradjunk itt annyiban, hogy a HP Business notebook oldala ma a legjobbak között van, consumer oldalon pedig igazad van.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák