Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz hunluki #15 üzenetére

    Nekem van fent XP virtuális gépen az IE6 miatt, tudom hogy SP2 óta használható (SP3 óta meg csak biztonsági résektől teng, különösebb hibája nincs), de előtte hatalmas retek volt. Jóóóval nagyobb mint a címben említett rendszer.

    Amúgy szerintem a Vista követelménye akkor se volt olyan nagy, én ismerősnek valami 130k-ból (nem emlékszem pontosan az összegre, lehet kicsit több) raktam össze valamelyik belépő kétmagos Celeronnal vagy Pentiummal, 2 GB RAM-mal és egy 8600GT-vel (?) gépet ha jól emlékszem, mindezt '07 végén talán... és teljesen elvolt vele, igaz egyszer talán az Nvidia friss drivere megfektette a rendszert, akkor csökkentett módból kellett visszaszórakozni a régit, de más probléma nemigen volt. (Bár az mondjuk rendesen kiakasztott, sokat szívtam vele...)

    Oké, tényleg kellett neki a hardver, de a 7 sokkal jobb volt egy magon 512 MB RAM mellett? Nemigen, maximum friss telepítés után. Erre vitt a jövő, azért kért olyan hardvert - és ahogy látjuk, a kernel még mindig a Vistáéra épít, nem véletlenül.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák