Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    Ha meglátom az artisjus nevét, kinyílik a bicska a zsebemben.

    Az, hogy én állítólag nem vagyok megbüntetve, hogy egyéb anyagokat is letöltök az interneten, édes kevés ahhoz képest, hogy a "jogdíjak" mértéke mekkora.

    Az artisjus a felelős, és a hibás azért, hogy Magyarországon tönkrement az üres adathordozók piaca. Mivel már elég szép számban külföldről rendelt mindenki, ezért kénytelenek voltak olyan cuccokra is rátenni a "jogdíjakat", amiket már alig, vagy nagyon kevesen és/vagy nagyobb kockázattal tud az ember beszerezni külföldről.

    Továbbá, az artisjus a felelős, és a hibás azért, hogy a kiszabott, mértéktelen nagyságú "jogdíjai" miatt az emberek külföldi boltokban költik a pénzüket, ezzel is rontva a magyar gazdaságot.

    Ja hogy minden probléma nélkül tölthetek le torrentről? HÚDEJÓ. Azt azért ne felejtsük el, hogy pár évvel ezelőtt volt már egy torrent razzia ahol különböző trackerek szervereit foglalták le. És nem, nem a pénzkereső oldalak szervereit.

    Arról nem beszélve, hogy majdnem minden trackeren ott van, hogy ha szerzői jogot sért bármilyen tartalom, azt kérésre eltávolítják, továbbá ki van írva, hogy milyen magyar tartalmakat tilos feltölteni, mert megbüntetik őket... Aha igen, a hős artisjus.

    Az, hogy külföldön csekkeket küldenek az embereknek, nekünk meg nem, még nem indok arra, hogy az adathordozókra ilyen brutális mértékű "jogdíjat" kell fizetni.* Biztos vagyok benne, hogy bármilyen mértékű, propaganda jogdíjcsökkentés ellenére sem fognak semmilyen adathordozó és műszaki cikkek ára emiatt változni.

    *Azt pedig még hozzátenném, hogy ha lenne mersze egyben megfelelő erőforrása is az artisjusnak megtenné ugyanezt. De nincs mersze, mert meglincselnék őket az üvegpalotájukban.

    Az viszont fix, hogy nem fogok soha sem venni itthon olyan cikket, amire az artisjus rátette a mocskos kezét a "jogdíjnak" hazudott élősködésével.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák