Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Locutus #31 üzenetére

    Mert gondolod, hogy az az egér ami 100 eurós az tartósabb mint a 30 eurós. Ez logikailag helytálló lenne, de a gyakorlat régen más mutat, főleg a Logitechnél.
    Sikeresen leépítik a régi megbízható imázsukat egy tucatmárkává. Lásd a sok szar mikrokapcsoló amit felhasználnak.
    Nekem online játékhoz( igaz versenyszerűen tolom az FPS-t)már rég nem jön szóba ez a márka, mert a G500 3 hónapig ment el dupla klikk nélkül, majd az cserélték egy másikra, ami fél év után behalt, Akkor már nem ajánlották fel a cserét, csak a javítást. megköszöntem, majd itthon kicseréltem a silány kapcsolókat japán minőségire( ami postával együtt sem került többe mint 2000 forint) és utána 1. évig ment hibátlanul. jelenlegi Steelseries sensei egerem kb 2 éves és még hozzá sem kellett nyúlnom. Ugyan azok a körülmények, ugyan az a játék., talán még kisebb ár. Szépen elbúcsúztam a Logitechtől. Mióta meg ez a dizájn bejött, azóta meg a legutolsó gyártók közé soroltam , amik gamer egeret gyártanak.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • leviske

    veterán

    válasz Locutus #31 üzenetére

    Nem tudom. :DDD Viszont a Razer gyártmányú Habu-mat cirka félév alatt kinyírtam anno, az M500 se bírta kimondottan sokáig. Még a legutóbbi Hama bírta várakozásaimhoz viszonyítva a legtovább, de az se volt hosszú idő (viszont nem emlékszem már pontosan, mikor kezdett dupla/triplakattolni).

    Amúgy a gond az, hogy nem szeretek ilyenekkel "sakkozni". Mert attól, hogy megveszek egy $130+ egeret, még senki nem biztosít róla, hogy az garantáltan kibírja 4+ évig. A Logitech és Razer meg aztán pláne nem. Nyilván a Zowie más tészta, de azok kapcsán is rémlik, hogy omron helyett (esetenként?) mást használnak tán.

    Mindenesetre kösz, így már világos, hogy valószínűleg csak nekem van igényem ilyesmire, így örülhetek, hogy ott az ASUS. :)) Győzködni senkit nem akarok, szóval részemről ez ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák