Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Locutus #31 üzenetére

    Mert gondolod, hogy az az egér ami 100 eurós az tartósabb mint a 30 eurós. Ez logikailag helytálló lenne, de a gyakorlat régen más mutat, főleg a Logitechnél.
    Sikeresen leépítik a régi megbízható imázsukat egy tucatmárkává. Lásd a sok szar mikrokapcsoló amit felhasználnak.
    Nekem online játékhoz( igaz versenyszerűen tolom az FPS-t)már rég nem jön szóba ez a márka, mert a G500 3 hónapig ment el dupla klikk nélkül, majd az cserélték egy másikra, ami fél év után behalt, Akkor már nem ajánlották fel a cserét, csak a javítást. megköszöntem, majd itthon kicseréltem a silány kapcsolókat japán minőségire( ami postával együtt sem került többe mint 2000 forint) és utána 1. évig ment hibátlanul. jelenlegi Steelseries sensei egerem kb 2 éves és még hozzá sem kellett nyúlnom. Ugyan azok a körülmények, ugyan az a játék., talán még kisebb ár. Szépen elbúcsúztam a Logitechtől. Mióta meg ez a dizájn bejött, azóta meg a legutolsó gyártók közé soroltam , amik gamer egeret gyártanak.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák