Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz Land #1046 üzenetére

    December óta van meg, különösebb változást nem tapasztaltam az üzemidőben se jobb se rosszabb irányba.
    Ha megnézed a sima OP7-et ugyanebben az összehasonlításban, ott 102 óra fog szerepelni; ugyanakkora akku, ugyanaz a chip, kijelző méretben 0.1" a különbség a OP7 javára, üzemidőben viszont amit korábban is írtam, az én felhasználási szokásaimmal 20-25%-kal gyengébben teljesít a P4XL. Olvasgattam én is rengeteget, nézegettem a teszteket YT-on, nem annyira akartam elhinni h ennyire/ennyivel "gyengébb" a OP7-nél, pedig de. Így sem rossz mert a nap végéig ez is kihúzza, csak a OP7-ben több tartalék volt.
    A gsmarena tesztje sem szentírás, de arányaiban, összehasonlítani nagyjából korrekt az endurance rating értéke. A SOT-nak épp ezért sem hiszek, volt olyan aki megmagyarázta h legalább kettő napig bírja az iPhone 7-je, vagy kihoztak 8+ órát mondjuk a 4XL-ből. Persze, ha kikapcsolom a mobilnetet, BT-t, GPS-t aztán csak wifiről olvasgatok este cikkeket, talán kijönnének ilyen értékek - de nem azért van h a teló h erre/így használjam.

    Pixel / OnePlus Pad

Új hozzászólás Aktív témák