Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz CobraKai #67 üzenetére

    "Tehát nincsenek objektív szempontok, csak szubjektívek."
    Mi abból a szubjektív, hogy egy demokratikus, békére törekvő rendszer fenntartását JÓnak tekintem (meg még rajtam kívül pármilliárdan), míg az elnyomó rendszereket rossznak?

    1) nem szűkítem le a lehetőségeket. Ha végignézel a totalitárius rendszereken, gyakorlatilag vannak ők, meg van az USA.
    2)mi az, hogy "egy büntetés"? Ember, elgondolkodtál ezen?! Mi az, hogy egymillió MÁSKÉPP gondolkozót bezárnak egy táborba, amíg megváltoztatják a "rosszról alkotott véleményüket" (értsd az ateista Kínáról), vagy ott maradnak örökre?!
    Recsk, Gulág mondd neked valamit?!?! Komolyan ezt akarod vissza?!
    3) nem is kell ismerni az esetet, le van írva. Sőt, ha kicsit utánajárnál, még cifrább eseteket is találnál.

    Ha pedig nincs meg a logika, bocs, de arról nem tehetek. Olvasd el a#15-ös és #17-es hszeimet, azokból remélhetőleg meglesz.

    Egyébként meg nézd meg, mely országoknak kell kerítést építeni, hogy el ne árasszák a diktatúra, korrupció és elnyomás elől menekülők. Gyakorlatilag az USÁ-nak és az általa támogatott európai demokráciának (amit mi védünk).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák