Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rothmanakos

    tag

    Az előttem szóló több Sony párti emberhez hasonlóan gondolkozom Én is, szerettem a Sony telefonokat, 3,5 éve használok Z2-t, ami szerintem csúcs a designban, simán meg lehetett volna tartani, és mondjuk a kereteket csökkenteni. teljesen letisztult elő és hátlap, teljesen egyenes, nem töri meg külön kivágás a hangszórónak sem, mint ahogyan ezen is igen... 3 Gb RAM volt benne, akkorra az bőven elég, sőt kimagasló volt, nem értem, hogy ezalatt a 4 év alatt hogy kerültek oda, hogy egy 70-80 ezer Ft-os Pocophone lealázza, mind hardware szinten, mind valószínűleg eladási sinten is . Míg más gyártók folyadékhűtést, meg minimális kereteket, minimum 2, de már 3 kamerát is raknak a telefonba, a Sony ugyanezen az áron semmi újat nem tesz bele, ezt a telefont már a Samsung kb 2 évvel ezelőtt megcsinálta, úgy hívták. S7 Edge. Ennyire van lemaradva a Sony, semmi indokot nem látok rá, amiért megvenném, pedig mégegyszer mondom, hogy Sony fan vagyok (Sony TV, Sony HiFi, Sony Bluetooth hangszóró, Sony Bluetooth fülhalgató, SmartBand, stb), de lassan már csak voltam Sony fan. A telefon az a termék, ami megmutatja, hogy hol tart egy cég, amibe minden tudását bele kell raknia, minimalizát méretben, kb olyan szerintem, mint egy erődemonstráció. Na ez a Sonynak nagyon nem jött össze. Se hardware szinten, sem design szinten.

    Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

Új hozzászólás Aktív témák