Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz CharlieDrop #1 üzenetére

    Igazából az Apple a saját "univerzumában" nagyon jó. Aki azt az ökoszisztémát választotta, és abba berendezkedett, nem is igazán van annyira egységes alternatíva, hogy bármi másra váltson. A konkurenseket kb. úgy kell összelegózni, és még akkor sem biztos, hogy tökéletesen működni fog. Na ebben erős az Alma. Technológiailag persze nem vezető, vannak jobb PC-k, notebookok.

    #3 Tigerclaw
    A telefonos résszel tökéletesen egyetértek. Bár vannak, akik telefonon csinálnak szinte mindent, de egyszerűen nem az a megfelelő eszköz bizonyos dolgokra. Egy-egy YT videót megnézni OK, de filmet pl. már nem. Egérmozi. Ugyanez a zenehallgatás. Rendben van, hogy a telók tudják, de ez csak egy feature. Aki komolyan gondolja a mobil(nem telefonos értelemben) zenehallgatást, az dedikált eszközt használ. Detto a fényképezés. Persze, gyúrnak rá a mobilgyártók, hogy abból a csöpp szenzorból kihozzanak mindent, amit csak lehet, és már vannak igen jó fotós képességű mobilok, de gyakorlatilag csak arra jók, hogy az átlag júzer lefotózhassa, hogy itt jártam, ezt láttam, ezt ettem stb... Ha komolyabbak a szándékok, ezen a téren is még mindig dedikált eszközt kell használni. És úgy gondolom, hogy ez még nagyon sokáig így is fog maradni. Egyszerűen a felhasználók túl sokat várnak egy kompakt eszköztől, amibe a gyártók próbálnak mindent belegyömöszölni, több kevesebb sikerrel, és a dolog ott siklik félre, hogy a céleszközök képességeit próbálják elérni, a vevők meg ahhoz hasonlítgatják, pedig nem kéne...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák