Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz kali #77 üzenetére

    Nem akartam mohó lenni, de igen, a Pro jobb lenne. :U ;]

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

  • janeszgol

    félisten

    válasz kali #77 üzenetére

    Ha más veszi, mindennek kiváló az ár/érték aránya. :)

    Pano: régebben tanácsadásnál belevettem azt is, hogy milyen értékű telefont hordana kényelmesen. Mert annak nincs értelme, hogy félve veszi elő az ember, nem ám kinézi valaki. Ma már annyira tömegcucc lett az iPhone is akár, hogy csak a nagyon alja késel miatta. De ez 4-5-6 éve még gond volt.

    nullpoint: ez akkor lenne igaz, ha cserekereskedelemben tolnák a cégek. Én adom ezt a technológiát, te azt, te amazt az anyagot stb. De nem hinném, hogy így működne.

    A státuszszimbólumhoz. Ez annak van, amit ismer az ember. Az iPhone-t ismerik többségében és bizony a mai napig jelent valamit. Erre épít a cég, különben nem lenne a világ legértékesebb cége. Ehhez kell a márkanév is. Egy milliós bicajt nem néznénk annak, mert kevesen ismerik a márkát, kevesen érétkelik a biciklit (hülye vagy, ennyiért autót veszek!), de a telefonok közt az iPhone-nak még mindig státusza van az emberek szemében. Amit Kali írt, az tök általános. Régebben pláne az volt (3GS, 4 korszak), de a mai napig is. Gondoljunk a "megnézem mit tesz ki a tárgyalópartnerem az asztalra/mivel áll be a parkolóba, mert ha nem az iPhone-nal/valami drága autóval, akkor hogy bízzak benne, ha neki nem megy jól?" örökérvényűre! De ez nem csak a jelenkor metódusa.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák