Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • furio

    aktív tag

    válasz mariomahmoud #7 üzenetére

    Egyetértek. Nem lenne senkinek semmi baja ezzel a katyvasztott kártyapakli fossal, ha lehetne old-school módba használni, merthogy magyarázza meg nekem Steve Ballmer mi a gyakorlati haszna ebből a ráerőltetett sz*r felületből egy fejlesztőnek, felhasználónak, vagy bárkinek is? Külsőleg is sokkal sz*r*bb lett a rendszer, botrányos ami az MSnél megy, innováció helyett visszafele, és ezt azért írom ilyen feszülten, mert nemrég vettem egy Samsung 9 Series Notebookot amin persze a Windows 8 van, és mivel muszáj legális rendszereket használni fejlesztőként, vehetek hozzá Windows 7 Licenset is.

    Ez csak az ÉN véleményem. VÁRTAM nagyon a Windows 8-at, de botrány, ez 5 éves gyerekeknek való dedó rendszer. Az elvárható gyorsuláson kívül, minden funkció össze vissza van, ez az új IE is katasztrófa, nem ehhez van hozzászokva az ember, komolyan még Androidon is jobban szeretek böngészni mint ezen a csili-vili notebookon, pedig a hardverrel aztán végképp semmi bajom itt!

    Vista, Windows 8 néven. Értitek, ilyet kijelenteni, azért nem átlátszóak az ablakok mint a Windows 7 esetében, mert az növelné az elhasznált akkumlátoridőt egy táblagépen. És az asztali PC-k? Ott is muszáj ezt a sz*r mega-ultra-brutál csupasz rendszert nézni?!?!

    Ha nem lenne otthon egy második generációs Macbook Airem, akkor leírnám, hogy "jajj majd kipróbálom OSX-et, váltok rá" de az meg a másik katyvasz.

    Sajnos parttalan vita ez saját magammal, az egyetlen nagy parám az, hogy ezt a fajta windows rendszert kell használjam 1-2 év múlva teljesen...

    [ Szerkesztve ]

    Lorem ipsum dolor et sit amet

  • furio

    aktív tag

    válasz Gl4diator #16 üzenetére

    Linux alatt is lehet futtatni Windows programokat, mindent meg lehet oldani nem? Nem nyavajogtam, ha valaki szereti elfogadni a szart arról nem én tehetek.

    Lorem ipsum dolor et sit amet

  • furio

    aktív tag

    válasz Bambalazs #40 üzenetére

    2013-at írunk, ha egy operációs rendszer nem lesz jól használható és ténylegesen több a baj vele, mint az a plussz pozitívum amit hoz magával, nagyon gyorsan lecserélhető. Windows 7 mellett majd szépen elkezdik használni a PC-s felhasználók az alternatív megoldásokat!

    Akár egy Android vagy ChromeBook rendszerrel ellátott laptopot is szívesebben használnék évek múlva, mint egy rámerőltetett csempés változatú windows7et. Ott tartunk, hogy a windows7ből könnyebben lehet windows8-at varázsolni, mint visszafele!

    Dedó, dedó, dedó. Ez nem innováció. Még egy normálisan működő appstore sincs a windows mellé, mi tartana ott, kizárólag az, hogy már az DOS óta Microsoft termékekkel dolgozom. Ez mára viszont nem visszatartó erő, sőt. Nagyon könnyen elbukhat a Microsoft, legyen ott bármekkora tőke, ilyen éles kritikák érik a rendszerüket az ő rendszerüket használó gyártóktól, mégsem indulnak meg a fejlődés irányába, Samsung, Acer, HP, hogy csak a nagyokat említsem. Elegáns, jól használható rendszer kellene.

    Nem nyavajgok megjegyzem ismét. De ha egy operációs rendszerrel az indulása után ekkora problémák vannak, a felhasználók 70%-a már rögtön eltüntetné az egyetlen megváltoztatott dolgot (a'lá start menu) akkor nem kellett volna a microsoftnak elgondolkodnia egy igazi fejlődéssel bíró operációs rendszerre való átdolgozáson?

    Nekem a "gyorsabb, kissebb, optimalizált" ennyi év után NEM újdonság!

    Komolyan srácok, ennél egy JB update az android telefonomra többet hozott!

    Lorem ipsum dolor et sit amet

Új hozzászólás Aktív témák