Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiédetis

    senior tag

    válasz Drakmusz #122 üzenetére

    H-H mobilt nem.
    Órám van, használom, néha elfelejti törölni az előző napi lépést.
    Teszt: sokan hiányolták a poco f2 pro tesztet. Ennek hangot is adtam, nézeteink bőven eltérnek a szerkesztő vagy tulajdonos álláspontjától. Némileg persze értem, hogy a bevétel fontos, hiszen abból tartják fenn a lapot és az embereket. Mi meg lógunk itt amivel forgalmat generálunk és fellehet mutatni a tárgyalások alatt. blabla
    Szóval éppen kutatási fázisban vagyok és sajnos nagyon szegényes a kínálat: sájomi ismét (Mi 10 talán), OP (7T Pro talán) Samsung (lövésem se) Pixel talán.
    Tehát érdekel, nem várom, hogy majd teszt lesz itt, de valahol tuti és akkor többet tudok (sajna szingli sim, ami hátrány)

    A T. rollok hozzászólásait ahogy eddig, ezek után sem olvasom

  • Yeffy

    veterán

    válasz Drakmusz #122 üzenetére

    A 4-esnek már tesztje sem volt a Mobilarénán, ez sok mindent elárul.
    hat igen. szakmai oldal, de egy olyan keszulekrol, ami pont, h "geek korokben" erdekesebb lenne a referenciasaga vegett, arrol semmi hir. :(

    Szerencsés esetben nagyjából 20 éves korig számít valamiféle tényezőnek, hogy az ember milyen telefont is használ.
    hagyd, felesleges. :N
    Soha az életben nem vennék Huaweit, de nem hiszem hogy ez a vélemény építő célzattal tudna megjelenni mondjuk a P40 Pro topikban.....
    detto.

    remelem valoban beszerezheto lesz ertelmes idon belul, nem kell majd ra tul sokat varni.
    mar jo ideje fenem a fogam egy Pixel-re, szerintem most jon el az ido.
    azt en is kifejezetten birom bennuk, h nem ulnek fel a csucs Qualcomm embeteg aron vonalra. P4a tulajoktol mar olvastam, milyen fluid 730-al, akkor szerintem a 765G-vel sem lesz gond.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák