Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz apatyas #26 üzenetére

    egy most már "régi" HP Photosmart 6510 e-All-in-One Printer nyomtatót használok amit 2012-ben vettem (akkor egy akcióban 25786Ft volt az iponban).
    2x volt vele gondom:
    1x az alaplapi gombelem úgy a 3. évében (úgy a garancia lejárta után) elkezdett lemerülni, onnantól a wifi-t ki kellett rajta kapcsolni mert kék halálozott folyamatosan a nyomtató (konkréten bevillant egy kék képernyő a kijelzőjén egy pillanatra, majd újraindult, egy 10 másodperc múlva "újra", csak a wifi kikapcsolása segített amíg "meg nem javítottam" magam úgy másfél év után)... ezt a hibát amíg "összeraktam", HP support "vegyek újat" közölt rá...
    A belső lap számlálója egyszer lett már nullázva mert "fejcserét" követelt. De ott az oroszok segítettek megoldani a "problémát", ne hogy már a nyomtató árán vegyek bele új fejet amikor a festékből is után gyártottat használok..

    Eleinte dumált még, hogy "nem eredeti festék", de mostanság már nem érdekli.. csak 1x szólt rám mikor egy régóta a fiókban porosodó patront raktam be, hogy a "szavatossági ideje lejárt és a minőség nem garantált".

    Persze mostanra a fej már elkopott annyira, hogy nem nyomtat tökéletes minőségben fényképet (kicsit "csíkos" lesz az A4 formátumú, a kisebbeken még nem látszik annyira, ott nem melegszik be annyira a fej a folyamat során, hogy nyomott hagyjon), de összességében "elégedett" vagyok vele, bár az elemes "trükk" mocskos volt (kipróbáltam, volt egy pár tucat "régi" CR3032, a gyengébb elemet visszarakva a "probléma" visszajön.. 2.9V a határ, valamit "hozzákötöttek" szoftveresen)...

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

  • Akula

    őstag

    válasz apatyas #26 üzenetére

    +1
    a cégnél már egy ideje csak brother nyomtatók jönnek, lassan kihalnak a korábbi beszerzések HP cuccai is.

    "Akula Sub, ready for the deep!"

Új hozzászólás Aktív témák