Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz nuke7 #217 üzenetére

    te politikusnak készülsz?!

    Nem rossz ötlet, segíthetnél, ha már ilyen jól felismered a tehetséget, gondolom profilodba vág. Amúgy lehet az is, hogy valamit nem értettél meg elsőre, emiatt mondod, amit mondasz. Sebaj. ;)

    Az a térkép elég érdekes, mivel Németországnál relatív olcsónak írja a mobilnetet, míg nálunk drágának?

    Utóbbi két évben napokig kutattam, milyen német mobilnetet is vásároljak, kevés giga is iszonyú drága, de ezt itt is írta már egy kinn élő fórumtársunk. Bocs, de attől, hogy színes képekkel jelensz meg, sokak számára ugyan meggyőzőnek bizonyulhatsz, de mindig vannak, akik sajnos látják, hogy teljesen blőd az egész. Nem a Te hibád, félre ne érts. :N Mindenképp haladás, hogy legalább már szép színes ábrák is vannak, nem csak az ún. tények.

    Innentől kezdve minden, amit az EU legdrágább netszolgáltatásáról írtok, gyakorlatilag értelmetlen.

    (#220) Egon

    Ezt az ÁFÁ-s témát nem én indítottam, legfeljebb arra világítottam rá, hogy azt sem érted. Majd elmagyarázza neked akivel erről diskurzust folytattál.

    Megkaptad a linket mástól

    Igen, sajnos, de mint reagáltam is imént, kicsit értékelhetelen a térkép.

    illetve cáfold a hwsw cikket

    Dehogy cáfolom én, annyira nem is érdekel meg nem is értek hozzá, itt reflektáltam pár zseniális hsz-re, de láthatóan ragaszkodtok téves információkhoz, mint ez a térkép is, így értelmetlen nyúzni ezt tovább. Sőt, mondjuk ki nyíltan, komolytalan is ez így. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák