Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz Teasüti #33 üzenetére

    Ilyen nincs, a hivatalos oldalon sem találni rá utalást, amiket a telefonokhoz adnak, mint nekem a Spica-hoz, azokat pedig nem lehet használni más telefonon. Vagyis jogszerűen nem, csak azon az eszközön lehet amelyikkel adták. Másik dolog hogy a felbontása egyébként sem jó, tehát hiába van meg nekem Spica-ra, azon 320x480, de az S4 meg 1080x1920, hülyén mutat rajta. Szóval nincs olyan hogy ingyenes iGO, mivel ki sem adták így hivatalosan androidra, az egyedüli amit marketből is el lehet érni az az arab verzió, amit mi alapból nem is látunk. Sem az igo.hu, sem a naviextras.com oldalon nincs utalás ilyenre. Ha lenne, akkor nemkeringene ennyi elcseszett buherált megoldás a 'sötét oldalon'. De ha megtudod cáfolni konkrét linkkel ahonnan elérhető hivatalosan ingyenesen és/vagy megvásárolható akár a program akár a térkép bármelyik androidos telefonra azt örömmel veszem.

    HR24.hu

  • Integra

    titán

    válasz Teasüti #33 üzenetére

    nem, nem teljesen így van.
    az nng valóban elkészítette az igo android-os változatát és működik, köszöni szépen jól van..
    csakhogy... az isten tudja milyen szerződések és licenszelések miatt nem árulhatják a play-ben, úgy, mint az igo-t az apple-nél. egyszerűen olyan szerződést kötöttek valamiért, hogy nem árulhatják.
    csak úgy lehet legálisan igo android-os telefonon, hogy ha az adott gyártó kifejezetten az adott típust azzal árulja már előtelepítve. a samsungnak volt régen egy ilyen telefonja.
    tehát ha mondjuk a htc azt mondja, hogy a one-t igo-val árulja, akkor lekell szerződnie külön az nng-vel a one telefonra, előtelepíteni és úgy teljesen legális és minden frissítést azonnal és ugyanúgy fog kapni mint az iphone-ra vásárolt igo.
    én konkrétan ezért leköpöm az nng-t, mert cserben hagyott engem is még rengeteg mást, akik anno már 2005-ben megvették az sd kártyán. felőlem meg is dögölhetnek.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák