Új hozzászólás Aktív témák

  • r.levente75

    addikt

    Szüleimnek nespresso van, ma vásároltam nekik karácsonyra kapszulát hozzá. Egy bizonyos mennyiség felett adtak hozzá egy espresso 2 darabos kávéscsészét alátéttel. Na ezt nem kellett volna. ;]
    Ha láttatok már szépet... ez fantasztikus, a csomagolás már olyan mintha egy műszer lenne benne. Az alátét rozsdamentes fém, ami el van felezve. Az egyik fele olyan mint a tükör, a másik fele szálcsiszolt. A csésze pont bele passzol a középen lévő vályatban, ami szépen tartja. Hát a pohár... edzett üvegből van, gyönyörű dizájn, kézreáll, kényelmes, esztétikus, a nespresso embléma visszafogott. Egy baj van vele az espressos csak 80ml-es. Ezt megkapják karira a kapszulák mellé, én pedig megrendeltem a lungost, ami 180ml-es. Holnap érkezik, már nagyon várom. Nem olcsó a szett, de azt gondolom ezen a szinten számít az esztétika is, számomra emeli a kávézás élményét.

    Más. A srác sajnos nem jelentkezett, írtam emait egy napja, semmi. Hívom telefonon, nem elérhető.
    Az az érdekes, pont ő papolt az egyik vevőjének (aki negatívra értékelte), hogy ha már hibázunk ismerjük azt el.
    Várok még pár napot, utána kénytelen leszek én is negatívot adni. Azért arra kíváncsi leszek ő, erre hogyan reagál, mivel én időbe utaltam stb.... tehát a vásárlás során mindent teljesítettem. Na de ez off téma bocsi érte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák