Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomas92

    aktív tag

    válasz Raymond #9 üzenetére

    A One UI egy jól összerakott felület, széleskörű funkcionalitással. Persze ízlések és pofonok, de biztos, hogy ez már nem a Touchwiz meg hasonlók.

  • thomas92

    aktív tag

    válasz evilskati #37 üzenetére

    "Régebben, ha rányomtál egy névjegyre, akkor lenyílt egy menüsor a két hívásindító gombbal, üzenetküldéssel stb. A frissítés után már ez sincs, csak egy hívásindító gomb, ami a main SIM-ről indít hívást."

    Nem muszáj alapértelmezett számot kiválasztani, így hívás előtt rá fog kérdezni, hogy melyikről akarod a hívást indítani.

    Ha van beállítva alapértelmezett szám, akkor a névjegyekhez egyedileg is hozzá tudod rendelni, hogy melyik számról hívja az adott kontaktot.

    Ha van beállítva alapértelmezett szám, akkor is ki lehet választani a tárcsázóban és a híváslistában is, hogy melyikről akarod a hívást indítani.

    Elvileg megjegyzi azt is, hogy melyikről kerested az adott számot utoljára. Ha van alap, akkor is rákérdez, hogy biztos, mert legutóbb nem az alapértelmezettről kerested.

    Szerintem teljesen jól személyreszabható ez a része.

  • thomas92

    aktív tag

    válasz evilskati #53 üzenetére

    Hmm ez furcsa.
    Valóban más a verzió, de ebben megvannak ezek a funkciók.
    12.7.05.3
    12.1.05.72
    A legfrissebb verzió van telepítve.
    (Note 20 Ultra)

    Nem látom, hol van a plusz érintés, lehet csak nem jól értem, amit írsz. 🙂 Ha eddig úgy volt, hogy rányomtál a névjegyre és megjelent a kártyaválasztó, akkor ott is 2 nyomás volt, mint most. Mert 1) hosszan nyomod, 2) kiválasztod. De nem értem, miért lenne probléma amúgy is a +1 nyomás, ha előre be lehet állítani, hogy kit miről hívjon, teljesen jól paraméterezhető. Más márkánál ez sokkal butább egyébként.

    Azt se értem, hogy miért jobb, ha egy oldalon jelenik meg a híváslista a tárcsázóval. Vagy visszahívok valakit a híváslistából, vagy be akarok írni egy számot, és akkor el is kezdi feldobálni a híváslistából az egyező telefonszámokat.

    Persze, elfogadom, ha más igényeink vannak és örülök, hogy találtál egy olyan tárcsázót, ami megfelel az igényeidnek. 🙂
    De szerintem, hogy visszafejlődik a szoftver megállapítás, nem igaz, valaki ezt írta fentebb.

    Egyébként én máshol sem tapasztalok igazán felesleges plusz érintéseket.

    Na de nem is akarom teleírni ezt a topikot ezzel kapcsolatban.

    Szép estét!🙂

Új hozzászólás Aktív témák