Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Nem rossz a kínálat, vicces csak hogy 15 cm alatt egyedül a 12 Mini szerepel a listán...
    A sok telefon közül szinte kivétel nélkül mind tégla, de nem probléma ameddig az Apple csinálja addig lesz is alternatíva annak a pár (millió) vevőnek, akiket szerintem többnyire az Android platformról érkeznek, csak gratulálni tudok a gyártónak hogy nem biztosítanak alternatívát.

    Ettől eltekintve Androidosból A52S 5G alatt gyakorlatilag csak valamelyik Xiaomi játszik, amiből azért már a 9T alig kapható, eléggé szűkössé vált abban a szegmensben a kínálat.
    Következő lépcsőfok talán az S20FE, Samsung jól összerakta azt is.
    200 ezer felett meg azért nehéz már mellé nyúlni.
    Összességében azért észrevehető a Huawei hiánya, próbálják betölteni az űrt, Samsungnak sikerült is kisebb-nagyobb sikerrel de azért nagy veszteség.
    Moto is eléggé visszaesett, Sony gyakorlatilag vegetál, LG kilépett nem tetszik ez a mostani piac ezzel a kevés szereplővel...

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Graphics #98 üzenetére

    Sonyból éppen volt Compactom, iszonyat jó telefon volt, mai hardverrel szerintem lenne rá kereslet.(megjegyzem HA-n egyik sincs fent 1 hónapig...)
    A 10 III remélem csak viccnek szánják páran mint kompakt méretű alternatíva amikor 13 Mini is a piacon van ami valóban kompakt, értem hogy egy S21 Ultrahoz képest kisméretű de attól még nem lesz az.
    Minden esetre nem akarok offolni, de számomra az Nexus5x is lapát volt, kvázi a felsorolt telefonok meg fizikailag akkorák.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák