Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyépés

    aktív tag

    válasz joey04 #89 üzenetére

    Szerintem az, hogy a cikk tartalmaz-e iphoneos részt nem függ össze azzal, hogy összehasonlítható-e vagy sem az androidosokkal. Egyrészt valamilyen - legalábbis szubjektív - szempontrendszer szerint biztosan, különben nem lennének az oda-vissza váltó emberek. Másrészt ez egy vásárlási ajánló. Simán lehet külön kezelni az iost, nem kötelező összehasonlítani az androiddal. Nekem az nem tetszett, hogy ez egy mondattal el van kenve, pedig a mobiltelefon piacnak jelentős hányadát lefedi.
    Példának okáért a nyomógombos butatelefonokról is van írva rendesen, pedig azok sem összehasonlíthatók az androiddal és nem is biztos, hogy jelentősebb piaci szegmenst fednek le, mint az iphone. Igen, ott van nagyobb kínálat, ki lehet emelni pár ajánlottabbat. Viszont iphone esetében is le lehetett volna írni, hogy ott meg egyszerűbb a helyzet, és mit lehet venni. Ennyi. Még mindig úgy gondolom, hogy elnagyoltan volt kezelve ez a rész a cikkben.

    "Ha kell, ha nem, ha muszáj... Hívjatok úgy: SZOMORÚ SZAMURÁJ!" by Kocsor Zsolt

  • Emericus Max

    tag

    válasz joey04 #67 üzenetére

    Szerintem a trollkodás az, amikor valaki érvek és indoklás nélkül odaírja valamire hogy szar.
    Én elég sok érvet felsoroltam, szerintem logikusan. Azért mert nem értesz velem egyet, vagy én veled, még nem trollkodok. Rátolni valakire, hogy troll fél mondatban az a trollkodás.
    Semmilyen érvet nem hoztál föl, szóval amit leírtál értelmetlen.
    Másrészt ha jó látom a kommenteket, elég sokan ugyanazt a véleményt fogalmazták meg mint én a cikkel kapcsolatban, nevezetesen hogy jól van ez így hogy az almás telefonokat külön nem ajánlgatták, mert aki azt akar annak mindegy hogy mennyi androidos telefont sorolsz föl, akkor is azt vesz. Nincs olyan nagy választék, hogy külön kelljen magyarázni hogy melyiket vedd.
    Szóval vagy írj valami értelmeset, egy odavetett félmondat helyett, vagy amúgy te vagy a troll, mert degradálni fél mondatban egy óvodás is tud...

Új hozzászólás Aktív témák