Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MongolZ

    addikt

    válasz Outlander #25 üzenetére

    Örülök, hogy te ilyen jót röhögtél, de van, akinek ez lenne a 3. emelése tavaly év eleje óta, ráadásul egyik sem 1 ft volt. Aki sokat használja, annak bizony nem 1-200 Ft havi szinten. (Valmint ne hasonlítsd a te lustaságod miatt elavult tarifáidat azokhoz, akiknek viszonylag aktuális.)

    Másrészről itt inkább elvi kérdésről van szó, mi az, hogy egy kétoldalú szerződést csak úgy az egyik fél megváltoztat? Mintha én kötnék veled egy adás-vételi szerződést az autódra 1Mft-ért, majd másnap azt mondanám, hogy inkább csak 600e-t adok érte. Te meg ha aznap nem állsz sorba munka után 4 órán keresztül, akkor automatikusan elfogadod a szerződésmódosítást.

    Ez bizony Magyarország, 2015.

    És bizony hozzá kell tenni, hogy ez az egész abszolút politikai eredetű, hiszen az állam az utóbbi évben rengeteg addig nem létező terhet rótt a szolgáltatókra, akik most ezt szépen tovább akarják passzolni a felhasználóknak.

  • Konfigos

    őstag

    válasz Outlander #25 üzenetére

    Szerintem meg szimplán te nem tudod miről beszélsz,kicsit se 100-200Ft-ról van szó,kb tökéletesen mutatja mennyire vagy képbe,az emberek nagy része rég leváltotta az okostarifa csomagokat,mert szimplán kicsit se érte meg,se most se fél éve,se korábban :N

    De ha már példázni szeretnél a legtöbb embernek szerintem(és akiket hallottam beszélni ezt alátámasztja) all in tarifája van/volt a telenornál.HA csak egy sima S csomagot nézek akkor az havi szinten 1500Ft-al emelkedik,nem nehéz kiszámolni, hogy ez már egy "kicsit" se mindegy kategória egy családot nézve ahol van 3-4 előfizetés átlag minima fél év hűséggel.Vagy szerinted ez is mindegy?Értem.

    Mytariff jó?Utána néztél az apró betűs résznek is?Gondolom nem,ezért elárulom neked hogy a mytariff esetén miután elfogyott az adatcsomagod nem lassítják a neted,hanem konkrétan kilövik,ha ez téged nem érint akkor lehet a 70+ éves korosztályba tartozol,nekem speciel 0-24 aktív a mobilnet,a 300mb-ot simán elnyomtam 1-2 hét alatt,és utána a lekorlátozott nettel is elvoltam,elnyomtam vele következő ciklusig kb még 600mb-ot,most havi plusz 1500ft-ot kell majd fizetnem a mytariff mellé,hogy biztos elég legyen az adatcsomag és ne lőjék ki a netet,mi ebből a tanulság?Akármit csinálok megszerzik az 1500Ft-ot,vagy így vagy úgy,és ha hűséged van nincs is nagyon más lehetőséged.

    Még hozzátenném,hogy ha magasabb tarifáról váltasz le kisebbre az kapásból másik 1500Ft a következő havi számládon,még jelen esetbe is.

    Azzal a részével tökéletesen egyetértek viszont, hogy ezért nem a szegény ügyfélszolgálatosokat kell basztatni és kiabálni velük.

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Outlander #25 üzenetére

    szerinted az a debil, aki a saját érdekeit képviseli a szolgáltatóval szemben, vagy az a debil, aki úgy választja ki az alapételmezett opciót, hogy az a kisebbségnek legyen jó?

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák