Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz emvy #226 üzenetére

    "Gondolom te is Zeitgeistet nezel lefekves elott, 90 eves korodban is azt fogod gondolni, hogy 'mindjart megdol a rendszer, es nem lesz tobbet penz, blablabla'."

    Azért nem semmi dolgot kihoztál a hozzászólásomból. :D

    "Sajnalatos, hogy kaptal diplomat."

    Nem mondtam, hogy kaptam. :D

    Amúgy túl van értékelve a diploma. Rengeteg hülye embert ismerek akiknek van diplomájuk. Sőt, egyetemi oktatók között is vannak olyanok akikre egy összeadás elvégzését sem bíznám rá.

    "A kepzett informatikusok br. 400-nal azert tobbet keresnek, szerencsere."

    Szerintem meg az lenne a szerencsés ha mindenki annyit keresne amennyit megérdemel.

    Jelenleg az informatikusok horribilis összegeket keresnek a többi szakmához viszonyítva. Ennek köszönhetően egyre több ember tanul informatikusnak míg a többi szakmában egyre nagyobb a hiány. Ez valószínűleg azzal fog járni, hogy az informatikusok bére csökkenni míg a szakmunkásoké nőni fog.

    De persze igazad van, könnyebb a Zeitgeisttel dobálózni.

    Félreértés ne essék nem vagyok irigy. Nem gyűlölöm az informatikusokat. Csupán ezzel az egyenlőtlen elosztási rendszerrel nem vagyok megelégedve.
    Persze mondhatjuk, hogy mindenkinek annyit fizetnek amennyit a munkája ér, de ez azért nem teljesen fedi a valóságot.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák