Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz julius666 #35 üzenetére

    én úgy tudom, hogy jelenleg még nincs megoldás. a ps2-t is hardveresen kellett módosítani, azt hiszem az olvasó fejen (is) kellett valami bütykölni, bár ezt nem tudom pontosan, sosem volt semmilyen konzolom, csak hallottam ezekről.
    a Halo-t azért hoztam fel példának, mert egy hihetetlenül népszerű játék, az összes részével. az persze igaz, hogy konzolon nehezebb FPS-t játszani, de azért ne felejtsük el, hogy az újabb konzolokra már lehet billentyűzetet és egeret kötni (ps3-ra lehet biztos), tehát elvileg lehet ott is azonos módszerrel játékot irányítani.

    egyébként a Halo-nak az MS csak kiadója, nem pedig fejlesztője, vagy rosszul tudom?

    viszont az egész dolognak a lényege, amit ítam, hogy az eladások fényében kell nézni. nem az releváns, hogy az irányítás milyen, hanem hogy hányan vették meg a játékot. ha mondjuk (ez most hasraütés lesz) konzolra megvette 15 millió ember, és emellett 4 millió warezolta, az egészen más képet fest, mintha mondjuk pécére megvette 5 millió és emellett még közel 10 warezolta le (lehet persze fordított az arány, ezért mondom, hogy azt kellene megnézni).

Új hozzászólás Aktív témák