Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Speeedfire #34 üzenetére

    azt nem értem pl aki az adobe termékeket használja napi szinten pénzbevételi forrásra és nem veszi meg, ezt inkább nevezném lopásnak

    Teljesen igazad van, de megsúgom, hogy ez jelen pillanatban pontosan így folyik a gyakorlatban. Az apukát aki azért lopja a fotostoppot, hogy a gyerekei szülinapi képein javítsa a kontrasztot, eddig sem kapták el (amikor vannak a célnak tökéletesen megfelelő inygenes 10× gyorsabb, tizedakkora helyet foglaló alternatívák is, csak hát az ugye nem eléggé raj, teljesen felesleges is).
    Azt a grafikai céget, aki lopott progival készíti a reklámokat, meg előbb utóbb úgyis csúnyán elkapják.

    Filmeknél meg még mindig nem értem miért nem jött létre egy oldal, ahol kis összegért (max 1 dodó, de inkább fél) JÓ MINŐSÉGBEN (1-2 Mbit/s-al már simán lehet DVD-minőséget progressive downloadba nyomatni, szóval a technika megvan hozzá) 1× meg lehet nézni egy filmet. Csak mert ezzel a megoldással mindenki jól járna a DVD-nyersanyaggyártókon kívül, ugyanis aki DVD-re megvesz egy filmet, az úgyis megnézi annyiszor, hogy bejöjjön a korong ára a stúdiónak, a torrentek meg jelentősen visszaszorulnának. És egy szar film 1×i "megvétele" sem lenne húzós (meg nem mellesleg nem lennénk tele szemét DVD-korongokkal, szerintem a flakonok és a zacskók után ebből keletkezik a legnagyobb mennyiségű nem elbomló hulladék).

Új hozzászólás Aktív témák