Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beaver

    csendes tag

    Szerintem meg sokkal egészségesebb ez a fejlesztési modell, mint az eddigi. A programozóknak jobban körülhatárolható, kisebb problémákra kell egy időben koncentrálniuk. Könnyebb lesz lépést tartani a konkurenciával, folyamatos lesz a fejlődés, a mozgolódás a firefox körül.

    A program minőségének ehhez semmi köze. Azért a QA csoport a felelős, ami egyébként szerintem eddig nagyon is jól működött a mozillánál, részben ennek is köszönhető hogy olyan sokat szoktak csúszni a megjelenésekkel.

    Attól meg nem kell tartani, hogy valami félkészen fog kikerülni, ha valami nem áll készen, akkor az átkerül a köv. verzióba, ahogy ez a cikkből ki is derül.

    Igazából nem kellene nagy jelentőséget tulajdonítani a verziószámoknak, én speciel csak kisbetűvel, szürkén szedve írnám ki az aktuális verziószámot az about boxban. Tekintsetek ezentúl úgy a FF-ra, mint egy dinamikusan frissülő, mindig naprakész szoftverre. Legalább is szerintem ez a terve a mozillának, majd meglátjuk mi sül ki belőle.

    Akinek baja van a négyessel, az telepítse újra egy tiszta profillal, ez a bajok 90%át megoldja.

  • Beaver

    csendes tag

    válasz TFSi #30 üzenetére

    Itt nem majmolásról van szó, hanem arról hogy belátták hogy ez egy jobb módszer.

    Hangsúlyozom még egyszer, függetlenül attól hogy a Chromenak milyen a minősége.

Új hozzászólás Aktív témák