Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Hát nemtudom, apple nem tudott most semmit se felmutatni. Én is gondolkoztam rajta, hogy jön az új iphone, lecserélem a 3g-t, de erre?! minek?
    még 1 évet kell várni az oled kijelzőre? ez vicc:/ így is jó ha kibír nekem fél napot a telefon, oleddel legalább 1-2napot bírt volna.
    az iránytű engem baromira nem érdekel, 100ft-os boltban is kapni iránytűt:D és nem hiszem, hogy a kamera annyira ütős lett, hogy hejde. eljutottak vele olyan szintre, ahol más gyártók pár éve jártak. most hogy nekik vga videó van samunál meg hd 1280-as, hogy is van ez? A mostani iphone 3g 2mp kamera pedig egy fostalicska szépen szólva. ha nem lenne ugyan ott lennénk..
    A szoftware-ben pedig továbbra se lehet témákat használni, szerintem már mindenki annyira unja a gyárit, hogy már e miatt fog más telefont venni.. 1évig szép és jó, de 3év után már uncsiii.
    Szóval Steve Jobs úgylátom már meghót, mert apple-nél visszavettek a színvonalból. És a minimum lett volna valami új dolgot is bemutatniuk, mint pl. egy konzolt..
    Viszont örülök, hogy nem kell új telefont vennem 1évig:D

    [ Szerkesztve ]

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák