Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz haxiboy #4 üzenetére

    "Ilyen-olyan tanfolyamok meg eléggé pénzbeszedés jellegűnek tűnik. Aki meg akar tanulni repülni annak ott a rengeteg féle szimulátor, el sem tudom képzelni miket mondhatnak el egy ilyen oktatáson."

    Azért van mit elmondani jogi oldalról- magánterület fölé berepülés, felvétel készítése, megfigyelés, tiltott légterek stb.

    "A legtöbb kis repülőtéren egyébként szivesen látják a modellezőket, egyébként is kicsi a légiforgalom, de ha van valami szólnak."

    Amíg arra nem képesek a reptéren, hogy aktív légiforgalom és reptérhasználat közben(!) nem fordítják meg a felszállási irányt, cask ha minden gép a földön van, s aktív ejtöernyös tevékenység közben nem tartják a földön a városnézö repülésre indulókat, addig én annyira nem bíznék benne, hogy szólnak- plusz azért nem árt, ha a többiek is tudják, valaki drónnal fog "bohóckodni" közöttük.

    [ Szerkesztve ]

  • nyisziati

    veterán

    válasz haxiboy #4 üzenetére

    "A legtöbb kis repülőtéren egyébként szivesen látják a modellezőket, egyébként is kicsi a légiforgalom, de ha van valami szólnak."

    Oda kell menni reptetni.

    Én ellene vagyok ennek az egésznek. A youtube tele van videókkal, ahol full amatőrök bénáznak és hoznak veszélyes helyzetbe másokat. Még csak az kéne, hogy valamelyik nemnormális Ferihegy közelében akarjon reptetni. Vagy akárhol, ahol nagyfeszültségű vezeték van, vagy más veszélyforrás.

Új hozzászólás Aktív témák