Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    Én olyan fizetési rendszert szeretnék, mint ami a Lopott idő c. filmben van. Minden más csak játékszer.

  • Elemental

    addikt

    Mindenki amellett teszi le a voksát, ami a saját érdeke. Akinek minden bevétele bankszámlára érkezik, az persze, hogy nem fog a kp mellett érvelni. Csak nem kéne mellé egy ideát gyártani, mert eléggé zavaró. Nekem jelenleg a keresetem 90%-a kp, így nekem az a jó, ha nem baszakodik senki a kp-val, mert különben a kp-t vihetem be a bankba, ahol 0,5 %-ért be is tehetem a bankszámlámra. A kp nekem tök ingyen van. A bankban csak minimális pénzem van, netes bankkártyám van, a kártyának csináltam egy alszámlát, és ha akarok valamit bankkártyával fizetni neten, akkor a fő számláról átvezetem a kártyás számlára a kellő pénzt. Ha ez változik, tehát több, vagy akár minden bevételem a bankba érkezik, akkor persze, hogy nekem is egyszerűbb lenne az elektronikus fizetés. Szóval oké, hogy ki-ki leteszi a voksát valahol, de ne legyen már ebből vallás, hogy ez vagy az a jobb. Érdek, semmi több.

    Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy boltosként engem is érint ez a bankkártyás marhaság. Úgy terveztem, hogy addig nem lesz a boltomban bankkártyás fizetés, amíg 1, nem lesz teljesen ingyen az üzemeltetés 2, nem teszik kötelezővé. Nem is reméltem, hogy az 1-es pont valaha bekövetkezik :)

Új hozzászólás Aktív témák