Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Dr. Akula #41 üzenetére

    Szerintem meg nem tudod elfogadni, hogy a többségnek eltérnek az igényei a tiédtől.
    Én magamnak nem vennék konzolt, mert PC-n se játszok, de a gyerekeknek (akiknek a játék való ;]) előbb veszek egyet 50-60e Ft-ért, mintsem egy teljesen új gépet építsek 2-300-ért. Elhiheted, hogy nem is fogják tudni, mi lenne a különbség.

    Szintén elfelejted, hogy a VHS->DVD váltáskor nem kellett új TV-t venned. Persze vehetsz egy fél millás TV-t, 100e Ft-os lejátszót és 15e Ft-os filmeket (amiknek a többsége még mindig nem elég jó minőségű ahhoz, hogy kihozza a TV-ből a maximumot...), de ez egyelőre nagyon távol van a minőségbeli különbség értékétől. Nekem van Full HD-t tudó kijelzőm, és max. 20-30 %-kal adnék többet a HD tartalomért egy jó minőségű DVD transzferhez képest.
    Másrészt valószínűsítem, hogy te még nem láttál átlagos VHS filmet. :D

    A legjobb aláírás a héten

  • floatr

    veterán

    válasz Dr. Akula #41 üzenetére

    [OFF]Tapasztalat h a számítógéppel manapság inkább már csak az informatika khm... orientált emberek játszanának, illetve akik okoskodva spórolnának. Sokkel egyszerűbb egy laikus számára a konzolt bedugni a tvbe, a lemezt a konzolba, aztán hadd recsegjen, tojik arra h amit játszik egy "lebutított" változata a pécésnek, csak menjen.

    Nem mellesleg megjegyezném h hangulatra is sokkal optimálisabb, arról nem is beszélve h kevesebb szarakodás, nomeg a fejlesztők nem az aktuális csúcsgéppel tesztelnek, mivel az adott gép 5-8 évig a "csúcsgép". Egy pécé esetében 2 év múlva azon veszed észre magad h a 300ért tákolt gépeden a minimál beállításnál is akad a játék.[/OFF]

Új hozzászólás Aktív témák