Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Interceptor #15 üzenetére

    Itt néztem utoljára statisztikákat.

    ~100 cd/m^2-re állított SDR módban gyakorlatilag sohasem észleltem IR-t.
    Első pár napban kikapcsoltam az SABL-t, a sima ABL pedig sohasem üt be SDR módban (ha jól rémlik úgy 140 körül indul, szóval SDR módhoz van benne tartalék kicsit világosabb szobákhoz is).

    A max ~650 cd/m^2-ig elengedett HDR (+ egyedi 3DLUT, ami visszafordítja az egresszív gyári roll-off konverziót, így Mozi/Játék módban is olyasmi világos a HDR kép, mint Standard-ben) esetén új korában láttam néha IR-t, mikor tesztelgettem (pl. mikor ott hagytam egy játékot 10+ percre egy helyben, míg telefonáltam, aztán kiléptem az asztalra), de mint ha ez javult volna az első egy-két hét után (mikor később újra elindítottam pár játékot tesztelni, vagy végignéztem egy 2+ órás mozifilmet, már nem láttam kilépés után a foltokat).
    Bár "sajnos" nem igazán használom semmire a HDR-t, még nem nagyon jött olyan játék/film, ami érdekel és nem játszottam/láttam még SDR-ban (mielőtt megvettem a C7-et), szóval erről minimális a tapasztalatom.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák