Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz sb #104 üzenetére

    Szerintem már ezerszer leírtam, hogy a saját felhasználásnál milyen gyakorlati tapasztalatokat gyűjtöttem (nagy méretű dokumentumok gyorsabb betöltése és mentése, nagy fájlok mozgatása, 4K videó beletekerés vagy mondjuk a videó könyvtárban a bélyegképek betöltése, stb.). Ha valakinek ezek nem számítanak vagy a saját otthoni rendszere a saját érzése szerint tökéletesen kielégíti az igényeit, akkor nincs szüksége gigabitnél gyorsabb hálóra.

    De ismét (sokadszorra) azt is leírom, hogy ezer más felhasználói szinten is mennek a hajszolások a több mag / magasabb freki / több FPS, stb. témákban. Ott valahogy nem nagyon vannak olyan hangok, hogy de kevesebb mag, alacsnyabb freki vagy kevesebb FPS is elég. Ha van is ilyen, megjegyzi maximum, hogy tök jó, de ő elvan 2-4-6 maggal / megvan 4Ghz alatt is / elvan 60FPS-el, ne adj isten harminccal. Téma lezárva.

    Sokadszorra a hálózatos témánál előjössz azzal, hogy otthoni környezetben ez aligha fontos bárkinek is.

    Miért fáj neked, hogy van olyan, aki gyakorlati hasznát veszi a gigabit fölötti sebességnek otthon? :F

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák