Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz David75 #52 üzenetére

    "Én nem vagyok például nap mint nap ilyen ronda os-eket bámulni mint mondjuk az érintős symbian vagy a wm,arról nem is beszélve hogy nem fogok ceruzával szerencsétlenkedni meg ilyen béna operával böngészni."

    Már megbocsáss, de ezzel a szótolulással csak két dolgot teszel nyilvánvalóvá:
    1. Olyan dolgokról próbálsz másokat győzködni, amiről fogalmad sincs.
    2. Te azt szereted (saját fordulatoddal élve: ahhoz van türelmed), ha valaki más mondja meg neked, mi a tetszetős, mit a "legnagyobb élmény" használni. Mások meg éppen azt szeretik, ha olyanra alakítják a dolgaikat, ami nekik fekszik, ami esetleg egy kicsit egyedi. A WM erre lehetőséget ad, az erre alapozott készülékek (szoftveresen) nézhetnek ki úgy, mint a szifon, de egészen másképp is.
    Mellesleg ceruzával úgy 6 hónapja nem nyúltam a kijelzőmhöz, de legalább a lehetőség adott, tudnék valamivel gyorsabban gépelni, mint a ShapeWriter-rel (de nem sokkal)...
    A legújabb 9.5-ös Opera Mobile-t (nem a honlapon levő bétát, hanem amit a legújabb készülékekbe tesznek gyárilag) majd próbáld ki egyszer. Vagy egy Skyfire-t, ha se az, se a PIE6 nem tetszik, de akár az Opera Mini is futtatható. Te mit tudsz még a szifonra hegeszteni, ha pár dologban nem jön be a Safari?

    Nekem sem kellett 990-ért a 3G szifon, pedig a többit a cég állta volna. Ettől függetlenül adok esélyt a szifon3-nak, nem úgy, mint te a többi (ronda) OS-nek.

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

  • erdoke

    titán

    válasz bwoay #63 üzenetére

    A "valami böngésző" kategória létezik WM-ra is, szándékosan nem említettem alig használható cuccokat (Fennec alfa, Iris Browser, stb). ;)

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák