Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vehement69

    senior tag

    hát hozzám hasonlóan utálni a Microsoftot szerintem (itt a fórumon legalábbis) kevesen utálják, de aki azt mondja erre, hogy iPhone/iPod Touch másolat, az egész egyszerűen gyökér. komolyan, nagoyn szép ez a formaterv, bár nekem ugye egy másik dizájn felé húz a szívem, de ez is ugyanolyan szép, minden elismerésem, sajnálom, hogy itthon nem lehet majd (úgy néz ki legalábbis) hivatalosan kapni, megnyomkodnám :)

    Mellesleg csak nekem van az az érzésem, hogy egy kicsit késtek vele MS-ék? nemsokára itt a 3rd gen Touch és ugyan egy még be sem mutatkozott termékről nem szabad ugye véleményt alkotni, de az első szériák mindig bugosak, bármiről is legyen szó.. Mindenesetre hajrá, szerintem ugyanolyan visszataszító az iPod-ok egyeduralma (mondom ezt iPhone tulajként :) ) a hordozható zenelejátszók piacán, mint a Windowsoké az oprendszer piacon.. Persze tudom, ez nem érzelmek és szimpátia kérdése :)

    I am cancer in your bones

  • vehement69

    senior tag

    válasz FTeR #44 üzenetére

    neked nem tűntek fel a Microsoft apróbb szemétkedései? Vagy a Google-féle elég tágan értelmezett személyiségi jogok? Vagy az Apple-féle 'korlátozunk, hogy még többet gomboljunk le rólad' logika? ... Na mindegy, nekem eddig a 15+ év alatt, amióta követem a számtech világát, magasan a Microsoft a legellenszenvesebb cég.

    Ja és én bármit tudok utálni, szóval miért pont ne egy céget?

    A hsz-ed második felére nem akarok többet reagálni, de azt hadd mondjam el, hogy sznobság pl a Nokia telefon is, és sznobság bizony ha a számítógépeknél tartunk a 700-res Dell gép is. Vagy a TP-k.. Manapság mindenre rá lehet ezt sütni. Mindenesetre én kevés embert láttam villogni bármilyen márkájú bármilyen bármivel.. xDD Szerintem a sznobság öltözködésben, ékszerekben és pl kocsikban nyilvánul meg, nem számtech kütyükben, de hát ízlés kérdése.. Mellesleg amennyire én belelátok ebbe a 'kocka' világba, sznobság Linuxot használni, sznobság NEM WoWozni, sznobság etc etc etc etc.. Az a baj a magyarral, hogy mindenkiben és főleg a sajátjaiban az ellenségét keresi és nem a barátot :)

    Lelkisegély délutánunkat hallották. :DDD

    I am cancer in your bones

  • vehement69

    senior tag

    válasz moonman #55 üzenetére

    na ha meg erről beszéltek, az ilyen ember mással nem tud kitűnni, csak a pénzével, de erről nem az iPhone tehet :) ez ebben a formában tényleg G Á Z. de egyáltalán nem általános, csak neked ez az első tapasztalatod vagy mifene és akkor ezért jut ez róla eszedbe.

    nekem is egésznap a zsebemben van amúgy, ráadásul eléggé lelakott gatyákban/ruhákban járok, szóval rám biztos nem lehet sütni, hogy sznob vagyok az tuti :) mondjuk az meg igaz, hogy azért én is sokat használom, de hát ha nincs gép a közelben, akkor valahol meg kell nézni az aktuális árakat a tőűzsdéjn.. bár egy szanaszéjjel karcolt iPhone 3G-vel meg kíváncsi volnék, mit lehet menőzni ;) tottál punk xD

    kicsit még az előző témához: amúgy lehet ez is fiatalos ilyen naivság, hogy emberekkel személyesítek meg cégeket, de hát Bill Gates-szel nekem mást jelentett a Microsoft, mint amit most jelent Steve Ballmer-rel (értsd: Bill Gates az én szememben Steve Jobs-szal egy szinten van és nagyon tisztelem! Bár utóbbi a maga vallásháborújával nem egyértelműen pozitív figura, előző se a Microsoft indulása korabeli 'félig urban-legend' tetteivel, de hát vitathatatlanul nagy, tiszteletreméltó és szerethető alakok).. Steve Ballmer viszont olyan visszataszító alak, hogy akarva-akaratlanul is ferdíti a hozzáállásomat a céghez. persze az már régen rossz, ha ilyenek alapján ítél az ember, de hát eléggé fura egy alak vagyok, evvan.

    [ Szerkesztve ]

    I am cancer in your bones

Új hozzászólás Aktív témák